خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 08:38:00
سرویس استان ها
رحیمی جهان آبادی:

بومی گزینی در استخدام ها مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم تربت جام در مجلس در دیدار با رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور بر لزوم بومی گزینی در استخدام ها تاکید کرد.
بومی گزینی در استخدام ها مورد توجه قرار گیرد نماینده مردم تربت جام در مجلس در دیدار با رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور بر لزوم بومی گزینی در استخدام ها تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102971545622.jpg بومی,گزینی,در,استخدام,ها,مورد,توجه,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان صالح آباد با جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه دیدار و گفت‌ و گو کردند.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این جلسه مشکلات مربوط به لزوم استقرار ادارات، بومی گزینی در استخدام ها و نیز تشکیل مجتمع اداری صالح، مورد بحث و بررسی قرار گرفت، در این جلسه توافق شد هیات کارشناسی امور اداری و استخدامی کشور بازدیدی در مهرماه جاری از صالح آباد داشته باشند و ابلاغ تشکیل مجتمع اداری نیز انجام گردد.

گفتنی است؛ در این جلسه رحیمی جهان آبادی پیرامون عدم استقرار ادارات در باخرز ، لزوم تشکیل معاونت اقتصادی و امنیتی در فرمانداری تایباد نیز مطالبی را مطرح نموده و از خواستار پیگیری موارد خواسته شده شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet