حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 09:42:00
سرویس استان ها
نوروزی تأکید کرد:

تجهیز امکانات بیمارستانی در استان گلستان در دستور کار وزارت بهداشت قرار گیرد

رحمت اله نوروزی، عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مقامات وزارت بهداشت و درمان خواستار تجهیز بیمارستان های این استان شد.
تجهیز امکانات بیمارستانی در استان گلستان در دستور کار وزارت بهداشت قرار گیرد رحمت اله نوروزی، عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مقامات وزارت بهداشت و درمان خواستار تجهیز بیمارستان های این استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/84443.jpg تجهیز,امکانات,بیمارستانی,در,استان,گلستان,در,دستور,کار,وزارت,بهداشت,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ رحمت اله نوروزی ، نماینده مردم علی آباد کتول و عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس با دکتر بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص مشکلات حوزه بهداشت ودرمان استان گلستان دیدار و گفت‌ و گو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این نشست در خصوص تخصیص بودجه برای تکمیل ساختمان اورژانس بیمارستان بقیه الله (عج) علی آباد و همچنین تجهیز مرکز سلامت مزرعه کتول که با مساعدت خیرین احداث شده بحث و تبادل نظر صورت گرفته و مقرر شد موارد خواسته شده در سریع ترین زمان ممکن پیگیری و عملیاتی شود.

وی همچنین در خصوص تجهیز ساختمان بیمارستان قائم گفت: لازم است در جهت افزایش فضای درمانی در این استان، وزارت بهداشت اقدامات لازم را صورت داده و در جهت رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان گلستان پیگیری های لازم صورت پذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet