حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 14:38:36
سرویس سیاسی
دستور کار کمیسیون کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در هفته جاری:

طرح‌های «شفافیت آرا» و «نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان» بررسی می‌شود

کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در هفته جاری دستورکارهای مختلفی دارد از جمله اینکه اعضای این کمیسیون به بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان و نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان می‌پردازند.
طرح‌های «شفافیت آرا» و «نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان» بررسی می‌شود کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در هفته جاری دستورکارهای مختلفی دارد از جمله اینکه اعضای این کمیسیون به بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان و نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg طرح‌های,«شفافیت,آرا»,و,«نظارت,مجلس,بر,رفتار,نمایندگان»,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در روزها دوشنبه تا چهارشنبه (شهریورماه تا 2 مهر ماه) اعلام شد.

بر اساس دستور کار اعلامی از سوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، این کمیسیون در روز دوشنبه (31 شهریورماه) "جلسه کارگروه موضوع ماده 142 قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان" را برگزار می‌کند. همچنین در همین روز، "کارگروه منتخب کمیسیون برای بررسی طرح الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان با حضور کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و مرکز تحقیقات مجلس و سایر مدعوین تشکیل جلسه می‌دهد".

براساس دستور کار کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی، در روز سه شنبه (اول شهریور ماه) "نماینده کمیسیون در شورای اداری، از آخرین وضعیت ساختار و تشکیلات اداری مجلس و فرایندهای اداری مصرح در ماده 69 قانون آئین نامه داخلی با رویکرد آسیب شناسی گزارش خود را ارائه می‌کند".

لازم به ذکر است در روز چهارشنبه (2 شهریور ماه) کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی "بررسی نحوه ایفای وظیفه کمیسیون آئین نامه داخلی برای اجرای تبصره ماده 72 قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی"، "بررسی پیشنهادات جدید واصله برای اصلاح قانون آئین‌نامه داخلی مجلس" و "سایر مباحث کمیسیون" را پیگیری می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet