حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 18:51:00
سرویس سیاسی
نظری:

دستگاه دیپلماسی به سمت تعامل فعال با همسایگان گام بردارد

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس تاکید کرد که طی چند مدت گذشته شاهد گام برداشتن دستگاه دیپلماسی از تعامل فعال به سمت انفعال با همسایگان بوده است.
دستگاه دیپلماسی به سمت تعامل فعال با همسایگان گام بردارد عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس تاکید کرد که طی چند مدت گذشته شاهد گام برداشتن دستگاه دیپلماسی از تعامل فعال به سمت انفعال با همسایگان بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104030517961.jpg دستگاه,دیپلماسی,به,سمت,تعامل,فعال,با,همسایگان,گام,بردارد Icana

علیرضا نظری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر در اولویت قرار داشتن تعامل فعال با همسایگان، گفت: تحقق موضوع مطرح شده نیازمند اقدام عملی از سوی مسئولان هستیم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در این رابطه، اظهار کرد: در مقایسه ای ساده می توان دریافت که طی چند مدت گذشته شاهد گام برداشتن دستگاه دیپلماسی از تعامل فعال به سمت انفعال بوده ایم.

وی ادامه داد: به عنوان مثال وزارت امور خارجه در مسائل مربوط به افغانستان، پاکستان، کشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی عراق مناسب عمل نکرده است.

ین نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بعید به نظر می رسد در ایام باقی مانده از عمر دولت فعلی، سیاست یاد شده از سوی وزیر امور خارجه مبنی بر تعامل فعال با همسایگان محقق شود.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی می تواند دو مولفه مهم برای رسیدن به تعامل فعال با همسایگان قرار بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet