هدر اصلی
1399/06/29 14:17:16
سرویس اقتصادی
نگاهداری در پیامی توئیتری؛

چهار و نیم میلیون تن کالای ضروری در گمرک زمین‌گیر شده است

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، گفت: ۴ و نیم میلیون تن کالای ضروری که نیازی به تخصیص ارز ندارند به دلیل ناهماهنگی وزارت صمت و بانک مرکزی در حال فاسد شدن هستند.
چهار و نیم میلیون تن کالای ضروری در گمرک زمین‌گیر شده است مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس، گفت: 4 و نیم میلیون تن کالای ضروری که نیازی به تخصیص ارز ندارند به دلیل ناهماهنگی وزارت صمت و بانک مرکزی در حال فاسد شدن هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101796865558.jpg چهار,و,نیم,میلیون,تن,کالای,ضروری,در,گمرک,زمین‌گیر,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توئیتر در خصوص زمین‌گیر شدن چهار و نیم میلیون تن کالای ضروری در گمرک، گفت: به دلیل ناهماهنگی وزارت صمت و بانک مرکزی کالاهایی که هیچ گونه نیاز ارزی هم ندارند و بعد از ۸ماه زمین گیر شدن، در حال فاسد شدن هستند.

متن پیام به شرح زیر است:

زمین‌گیر شدن چهار و نیم میلیون تن کالای ضروری(معادل بار ۳۲۰فروند کشتی) در گمرک، به دلیل ناهماهنگی وزارت صمت و بانک مرکزی کالاهایی که هیچ گونه نیاز ارزی هم ندارند و بعد از ۸ماه زمین گیر شدن، در حال فاسد شدن هستند.

با این اوصاف روحانی کماکان در معرفی وزیر صمت اهمال و کم کاری می‌کند!/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet