هدر موبایل
1399/06/29 11:22:00
سرویس استان ها
اسحاقی با اشاره به حمایت از تولیدکنندگان طلای سرخ در قاینات:

لزوم بررسی موجودیت فساد در زعفران با کمک دستگاه های اطلاعاتی

نماینده مردم قاینات در مجلس با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی به وضعیت فساد در حوزه زعفران ورود کنند، گفت: باید از حق و حقوق زعفران کاران در جریان تولید دفاع کرد.
لزوم بررسی موجودیت فساد در زعفران با کمک دستگاه های اطلاعاتی نماینده مردم قاینات در مجلس با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی به وضعیت فساد در حوزه زعفران ورود کنند، گفت: باید از حق و حقوق زعفران کاران در جریان تولید دفاع کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106242680505.jpg لزوم,بررسی,موجودیت,,فساد,در,زعفران,با,کمک,دستگاه,های,اطلاعاتی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سلمان اسحاقی نماینده مردم  قاینات وزیرکوه در تشریح  جلسه میز ملی صادرات زعفران با ریاست زادبوم، معاون  وزیر صمت و ریاست کل سازمان توسعه،  پیامی به شرح ذیل منتشر کرد:

 بسمه تعالی


 تمام تلاش خویش را خواهم کرد تا ساختار شایسته ای برای صادرات زرشک درست نمایم  البته این امر نیازمند زمان، رایزنی و جلب نظر وزارتخانه های خارجه ، صمت و کشاورزی است.

قدردان سرپرست  صنعت، معدن و تجارت در استان خراسان جنوبی هستم که با همراهی خویش، پیگیر تحقق حقوق مردم شریف استان خراسان جنوبی هستند.

در این جلسات تعارض بسیار ملموس است، لیکن امیدوارم روزی بتوانیم به تفاهماتی برسیم که زعفرانکاران ذینفع شوند، نه!!!!!  

اما نکته ای که یکی از نمایندگان بارها به آن اشاره کرده است، وجود فساد در جریان تحقق حقوق زعفرانکاران است، در این جلسه به ایشان تاکید کردم، بجای آنکه به زعفران کار، اعضای شورای ملی، صادر کنندگان و... بارها بگوییم که فساد و عوامل آنرا شناسایی کنید، از دستگاه های اطلاعاتی بخواهیم.

امروز از دستگاه های اطلاعاتی مخصوصا وزارت اطلاعات که عملکرد شایسته آن وزارت خانه برای مردم می تواند آرامش بازار، روح وروان مردم را به ارمغان آورد می خواهیم به این مسئله ورود و در صورت وجود فساد ، نسبت به برخورد آن اقدام جدی نمایند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet