حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 08:54:00
سرویس استان ها
قاسمی پور:

آسفالت جاده بزرگترین روستای کردستان "بیساران" در آینده ی نزدیک به اتمام می رسد

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه آسفالت جاده بزرگترین روستای استان کردستان "بیساران" در آینده ی نزدیک به اتمام می رسد، گفت: آسفالت راه روستایی بیساران یک مطالبه به حق و معوق مانده ای مردم است.
آسفالت جاده بزرگترین روستای کردستان "بیساران" در آینده ی نزدیک به اتمام می رسد نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه آسفالت جاده بزرگترین روستای استان کردستان "بیساران" در آینده ی نزدیک به اتمام می رسد، گفت: آسفالت راه روستایی بیساران یک مطالبه به حق و معوق مانده ای مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101642199454.jpg آسفالت,جاده,بزرگترین,روستای,کردستان,"بیساران",در,آینده,ی,نزدیک,به,اتمام,می,رسد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شیوا قاسمی پور درباره وضعیت زیر ساختهای جاده ای "روستایی بیساران" افزود: آسفالت راه روستایی بیساران یک مطالبه به حق و معوق مانده ای بود که در طول سنوات گذشته در هر دوره مقداری از آن آسفالت شده است و خوشبختانه با پیگیری های انجام شده، آسفالت کل این مسیر  در آینده نزدیک  به اتمام می رسد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس، ضمن تقدیر از زحمات مدیران و مسئولان در طی سال های گذشته برای اتمام این پروژه تصریح کرد: در حال حاضر یکی از اولویت های اصلی، اتمام پروژه های ناتمام در سطح دو شهرستان است و با برنامه ریزی های صورت گرفته این مهم بر طبق برنامه درحال انجام است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به پایین بودن سرانه آسفالت راه های روستایی حوزه انتخابیه یادآور شد: یکی از دغدغه ها و مطالبات اصلی مردم تهیه راه دسترسی مناسب است و در این رابطه مکاتبات فراوانی صورت گرفته و امید است در آینده شاخص آسفالت راه روستایی مریوان و سروآباد ارتقا یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet