خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 14:31:00
سرویس استان ها
نامه ی انتقادی مطهری به وزیرنیرو :

جلوی تبعیض های ناروا در استخدام شرکت برق استان سمنان را بگیرید

نماینده مردم در مجلس ضمن انتقاد شدید از آگهی استخدامی تبعیض آمیز شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان،گفت: جلوی تبعیض های ناروا در استخدام شرکت برق استان سمنان را بگیرید.
جلوی تبعیض های ناروا در استخدام شرکت برق استان سمنان را بگیرید نماینده مردم در مجلس ضمن انتقاد شدید از آگهی استخدامی تبعیض آمیز شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان،گفت: جلوی تبعیض های ناروا در استخدام شرکت برق استان سمنان را بگیرید. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104064950690.jpg جلوی,تبعیض,های,ناروا,در,استخدام,شرکت,برق,استان,سمنان,را,بگیرید Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر نیرو ضمن انتقاد شدید از آگهی استخدامی تبعیض آمیز شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان، خواستار مداخله ی وزیر و جلوگیری از این تبعیض شد.

متن کامل این نامه بدین شرح است:

 

جناب آقای دکتر اردکانیان

وزیر محترم نیرو

با سلام و احترام؛ به اطلاع می رساند اخیراً یک آگهی از طرف شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان منتشر شده که در متن آن آمده است:" شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان برای تامین بخشی از نیازهای استخدامی خود از میان دانش آموختگان بومی و حائز رتبه های اول و دوم مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه سمنان نیرو می پذیرد".

این آگهی از مصادیق تبعیض ناروا میان فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف و مردم شهرستان های دیگر استان سمنان است. چرا باید یک شرکت دولتی استانی از میان این همه جوان فارغ التحصیل استان سمنان، صرفا از میان فارغ التحصیلان یک شهر و یک دانشگاه، نیرو استخدام کند؟ چرا باید مرکزیت استان این حق را برای خود قائل باشد که برای خود امتیازات ناروا قائل باشد؟ این همه جوان گرمساری و آرادانی و ایوانکی ای و حتی جوانان ممتاز سایر شهرهای استان که در دانشگاه های ممتاز کشور درس خوانده اند، چرا باید از فرصت استخدام بی بهره باشند؟

اینجانب ضمن تذکر نسبت به صدور چنین آگهی های استخدامی که سبب ناراحتی افکار عمومی مردم استان می شود، درخواست می کنم، موضوع را با فوریت مورد بررسی قرار داده و از بروز هرگونه تبعیض و انحصار در مرکز استان، با قاطعیت جلوگیری فرمایید.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet