حلول ماه ربیع الاول
1399/06/29 14:10:00
سرویس استان ها
همتی در دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور:

اعتبارات لازم جهت بهره برداری پروژه های شاهین دژ وتکاب تامین شود

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس در دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار تامین اعتبارات لازم جهت بهره برداری پروژه های نیمه تمام در حوزه انتخابیه خود شد.
اعتبارات لازم جهت بهره برداری پروژه های شاهین دژ وتکاب تامین شود نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس در دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار تامین اعتبارات لازم جهت بهره برداری پروژه های نیمه تمام در حوزه انتخابیه خود شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106580753692.jpg اعتبارات,لازم,جهت,بهره,برداری,پروژه,های,شاهین,دژ,وتکاب,تامین,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه خود دیدار و گفت‌ و گو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان های شاهین دژ و تکاب علیرغم وجود بالاترین پتانسیل ها در زمینه های معادن، گردشگری، کشاورزی، دامداری، شیلات و ... و مردمی انقلابی و خونگرم، سالهاست مورد بی مهری کامل از طرف مسئولان قرار گرفته اند گفت: عدم توجه مسئولین موجب شده که مردم این مناطق به شهرهای بزرگ و برخوردار کوچ کرده و حاشیه نشین شوند و جوانان تحصیل‌کرده ما نیز در شهرهای دیگر آواره شده و به دنبال کار هستند و غیر از بودجه جهشی هیچ چیز دیگری قادر به توسعه منطقه نخواهد بود.

حسن همتی افزود: در خصوص مجوز ماده 23 و امکان استفاده از اعتبارات کمک به شهرهای دارای تنش فاضلاب برای تکاب، همچنین اختصاص بودجه ویژه برای از بین بردن غبار محرومیت از چهره مظلوم مردم در شاهین دژ و تکاب، موارد لازم از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست شد.

وی ادامه داد: در خصوص طرح بهینه سازی راه اصلی میاندوآب - شاهین دژ -  تکاب خواسته شد این طرح از استانی به طرح ملی تبدیل شده و مشکلات آن مرتفع شود.

گفتنی است؛ نماینده مردم شاهین دژ وتکاب  از رئیس برنامه و بودجه درخواست کرد جهت آشنایی نزدیک با مشکلات، سفری به حوزه انتخابیه داشته باشد و دکتر نوبخت نیز ضمن موافقت با این درخواست قول داد در اولین فرصت ممکن به منطقه سفر کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet