حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 00:05:00
سرویس سیاسی
رشیدی با اشاره به اظهارات دوباره ترامپ در خصوص مذاکره با ایران:

ترامپ باید بداند که جمهوری اسلامی هیچگاه مذاکره‌ای با آمریکا نخواهد داشت

نماینده مردم مرودشت در مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی هیچگاه مبنای مذاکره با آمریکا را ندارد، گفت: طرح اینگونه مسائل از سوی ترامپ بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و البته ما هم قصدی برای مذاکره با آمریکا را نداریم.
ترامپ باید بداند که جمهوری اسلامی هیچگاه مذاکره‌ای با آمریکا نخواهد داشت نماینده مردم مرودشت در مجلس با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی هیچگاه مبنای مذاکره با آمریکا را ندارد، گفت: طرح اینگونه مسائل از سوی ترامپ بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و البته ما هم قصدی برای مذاکره با آمریکا را نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107492850734.jpg ترامپ,باید,بداند,که,جمهوری,اسلامی,هیچگاه,مذاکره‌ای,با,آمریکا,نخواهد,داشت Icana

جلال رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات ترامپ مبنی بر اینکه «پس از پیروزی در انتخابات آمریکا به مذاکره با آمریکا می‌پردازد» اشاره کرد و گفت: ترامپ در این ماه‌های اخیر برای چندمین بار مسئله مذاکره با ایران را مطرح کرده که به اعتقاد من این موضوع جز بهره‌برداری تبلیغاتی در کارزار انتخاباتی آمریکا مصرف دیگری ندارد.

وی در ادامه افزود: ترامپ باید بداند که ما هیچگاه مذاکره‌ای با آمریکا نخواهیم داشت؛ زیرا ایالات متحده دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی است و فقط به دنبال تامین منافع خود بوده و این مسئله نیز در برجام برای همگان مشخص شده است.

 نماینده مردم مرودشت تاکید کرد: ترامپ و جوبایدن به هر وسیله‌ای متوسل می‌شوند تا آراء مردم را جلب کنند که از این طریق بتوانند وارد کاخ سفید شوند؛ بنابراین اینکه گاه و بیگاه یک تزی از سوی هر دو نامزد مطرح می‌شود؛ قطعا برای پیشبرد اهداف شخصی‌شان هستند.

این نماینده مردم با اشاره به اینکه عده‌ای در داخل کشور نباید به پیروزی فلان شخص دلخوش کنند، اظهار کرد: اینکه عده‌ای بخواهند متصور شوند که اگر فلان شخص یا بهمان شخص در انتخابات آمریکا پیروز شود وضعیت اقتصادی ما بهبود پیدا می‌کند بی‌شک خیال واهی بوده، زیرا این ها راهبردشان را در قبال ایران هیچگاه تغییر نمی‌دهند.

وی در ادامه افزود: هر شخصی در انتخابات آمریکا پیروز شود فرقی  برای کشورمان نمی‌کند؛ بنابراین ما باید براساس مصالح و منافع خود سیاست‌هایمان را دنبال کنیم، زیرا هیچ وقت دشمنان خیر ملت ما را نمی‌خواهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet