انتخابات ریاست جمهوری
1399/06/30 13:22:07
سرویس سیاسی
حیدری با اشاره به توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی:

مردم فلسطین هیچگاه از آرمان‌های خود دست برنمی‌دارند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قطعا توافق امارات و بحرین بحرین خیانت به آرمان‌های فلسطین بوده و البته فلسطینیان هیچگاه از آرمانهای مقدس خود دست بردار نخواهند بود.
مردم فلسطین هیچگاه از آرمان‌های خود دست برنمی‌دارند نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قطعا توافق امارات و بحرین بحرین خیانت به آرمان‌های فلسطین بوده و البته فلسطینیان هیچگاه از آرمانهای مقدس خود دست بردار نخواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105526113651.jpg مردم,فلسطین,هیچگاه,از,آرمان‌های,خود,دست,برنمی‌دارند Icana

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: توافق سه جانبه امارات، بحرین و آمریکا در راستای تقویت رژیم صهیونیستی در خاورمیانه است و قطعا این موضوع خیانت بزرگی به آرمان‌های فلسطین و مسلمانان خواهد بود.

وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی از مشروعیت بین‌المللی برخوردار نیست؛ لذا آمریکا به دنبال این بوده تا به آن مشروعیت ببخشد؛ بنابراین از زمان شکل‌گیری رژیم صهیونیستی تا به الان دنیای اسلام با این پدیده زشت مخالف بوده و آن را به عنوان یک رژیم اشغالگر می‌شناسند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: قریب به 50 سال آمریکا برای مشروعیت‌بخشی به رژیم صهیونیستی در حال تلاش است و از ابتدا  با راه اندازی جنگ‌های منطقه‌ای و پس از آن گسترش ایران هراسی به دنبال این بود تا به کشورها بفهماند که این رژیم از مشروعیت لازم برخوردار است.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: در شرایط فعلی که سوریه و عراق در حال مبارزه با داعش هستند، داعشی که ساخته و پرداخته آمریکا و اسرائیل بوده در همین بحبوحه نیز این ها آمدند این توافق را انجام دادند و معتقدم که مردم این دو کشور مخالف این مسئله هستند؛ لذا این توافقنامه‌ها از مشروعیت خاصی برخوردار نیستند و صرفا کارکرد حکومتی دارد؛ چرا که از پایگاه مردمی برخوردار نبوده و قطعا به سرانجام موفقی هم نخواهند رسید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet