حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 10:45:00
سرویس صحن

واکنش سه نماینده مجلس به ادعای فعال شدن مکانیزم ماشه

سه نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی به ادعای فعال شدن مکانیزم ماشه از سوی ایران واکنش نشان دادند.
واکنش سه نماینده مجلس به ادعای فعال شدن مکانیزم ماشه سه نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی به ادعای فعال شدن مکانیزم ماشه از سوی ایران واکنش نشان دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107622888435.jpg واکنش,سه,نماینده,مجلس,به,ادعای فعال,شدن,مکانیزم,ماشه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احد آزادیخواه در حاشیه نشست علنی امروز (یکشنبه، 30 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در واکنش به ادعای آمریکا برای بازگشت تحریم‌ها علیه ایران اظهار کرد: امروز هم که استکبار و استبداد رسما بر بشریت و ملت عزیز انقلاب اسلامی ظلم می کند حق است مجلس بطور قاطع با این اقدام وحشیانه شخصیت های آمریکایی مدعی برخورد کند.

جواد نیک بین نیز بیان کرد: در هفته دفاع مقدس باید کار مقدسی در مقابل اعمال مکانیزم ماشه که آمریکا مدعی آن است، انجام شود.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید در مقابل این اقدام بایستد و کار انقلابی انجام دهد، کار انقلاب این است که ما ازNPT خارج شده و مقابل ابر قدرت های جهان بیاستیم.

همچنین عباس گودرزی در همین رابطه در صحن علنی در محکومیت افزون خواهی و زیاده خواهی آمریکا و تصویب مکانیزم ماشه گفت: باید گفت مکانیزم ماشه حاصل  اعتماد به دشمن است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس بیان کرد: هر کشوری و هر ملتی به دشمنش اعتماد کند، متضرر می شود، اعتماد به خدا و سنن آفرینش و بی اعتماد به دشمن و شناخت آن، عامل اصلی عزت و سرافرازی ملت است.

وی اظهار داشت: قطعا شلیک این ماشه بدون تیر است، دشمن هر غلطی که توانست تا به امروز کرده و تنها راه این است که ملت ایران خود را قوی کند که به فضل پروردگار در حال رخ دادن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet