حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 10:09:00
سرویس استان ها
دیدار نماینده بهبهان و آغاجاری با مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب:

پروژه بزرگ احداث مخزن میدان نفتی منصورآباد بزودی شروع به کار خواهد کرد

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس،گفت: پروژه بزرگ احداث مخزن میدان نفتی منصورآباد بزودی شروع به کار خواهد کرد.
پروژه بزرگ احداث مخزن میدان نفتی منصورآباد بزودی شروع به کار خواهد کرد نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس،گفت: پروژه بزرگ احداث مخزن میدان نفتی منصورآباد بزودی شروع به کار خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109956935193.jpg پروژه,بزرگ,احداث,مخزن,میدان,نفتی,منصورآباد,بزودی,شروع,به,کار,خواهد,کرد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدطلا مظلومی، نماینده بهبهان و آغاجاری؛ در مجلس شورای اسلامی در دیداری به همراه فرماندار شهرستان بهبهان با  محمدی، مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب دیدار و گفتگو کرد.

 محمدطلا مظلومی در این دیدار با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل بالای شهرستان بهبهان در حوزه نفت و گاز، این موضوع را زمینه ای در جهت رشد و پیشرفت بهبهان دانست.

نماینده بهبهان و آغاجاری در ادامه افزود: با توافق صورت گرفته با مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب طرح راه اندازی ۲۸ مخزن نفتی، پروژه احداث مخزن میدان نفتی منصور آباد بزودی آغاز به کار خواهد کرد.

مظلومی در ادامه با اشاره به انتخاب پیمانکار این پروژه افزود: با مشخص شدن پیمانکار بزودی این پروژه بزرگ وارد فاز عملیاتی خواهد شد و با توافق صورت گرفته، جذب نیروی انسانی مورد نیاز با الویت نیروی بومی این شهرستان خواهد بود.

نماینده بهبهان و آغاجاری اظهار داشت: شروع به کار این پروژه می تواند ظرفیت خوبی در بحث مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت ایفا کند، که می تواند در توسعه و حل برخی مشکلات شهرستان نقش مهمی داشته باشد.

محمدطلا مظلومی در پایان بیان نمود: در این دیدار از مدیرعامل محترم مناطق نفت خیز جنوب جهت بازدید میدانی از حوزه انتخابیه دعوت بعمل آمد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet