حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 10:23:00
سرویس استان ها
نامه مطهری به وزیر آموزش و‌ پرورش:

با نظارت دقیق جلوی شیوع ویروس کرونا در بین دانش آموزان را بگیرد

نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه قبل از بروز هر اتفاق بدی جلوی آن را بگیرید، گفت: با نظارت دقیق جلوی شیوع ویروس کرونا در بین دانش آموزان را بگیرد.
با نظارت دقیق جلوی شیوع ویروس کرونا در بین دانش آموزان را بگیرد نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه قبل از بروز هر اتفاق بدی جلوی آن را بگیرید، گفت: با نظارت دقیق جلوی شیوع ویروس کرونا در بین دانش آموزان را بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104064950690.jpg با,نظارت,دقیق,جلوی,شیوع,ویروس,کرونا,در,بین,دانش,آموزان,را,بگیرد Icana

 اردشیر مطهری، نماینده مردم گرمسار و آرادان در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش از وی خواست با نظارت دقیق جلوی شیوع ویروس کرونا در بین دانش آموزان را بگیرد.

متن کامل نامه بدین شرح است:

 

 بسمه تعالی

 

جناب آقای دکتر حاجی میرزایی

وزیر محترم آموزش و پرورش


با سلام و احترام؛ همان طور که استحضار دارید، وضعیت بیماری کرونا در کشور ما هنوز با گذشت چندین ماه به کنترل کامل در نیامده و مسئولان محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در خط مقدم این مبارزه ی سخت هستند، بارها و بارها نسبت به وضعیت ماه های آینده هشدار داده اند.

ما که مسئولان این نظام هستیم، نباید بگذاریم ابتدا کار از کنترل خارج شود و عده ای از دانش آموزان و خانواده های عزیزشان دچار سوگ و ناراحتی شوند، بعد کمیته تحقیق تشکیل دهیم. مردم ما را انتخاب کرده اند تا جلوی حوادث احتمالی را با تدبیر بگیریم و اجازه ندهیم مردم گرفتار مصیبت شوند.

اینجانب به واسطه ی نمایندگی ملت ایران در مجلس شورای اسلامی و به خاطر سوگندی که به قرآن خورده ام تا مدافع حقوق مردم و رعایت مصالح آنان باشم، در همین روزهای آغازین سال تحصیلی هشدار می دهم که بسیاری از شهروندان با مراجعه به اینجانب نسبت به برگزاری اجباری کلاس های حضوری، برگزاری آزمون های دوره ای موسسات کنکور در مدارس متوسطه ی دوم، اجبار دانش آموزان به حضور در جلسات گروهی مشاوران تحصیلی و تجمعاتی نظیر آن شکایت می کنند.

از جنابعالی درخواست دارم، با قید فوریت موضوع را بررسی و با صدور بخشنامه ای به مدیران آموزش و پرورش و مدارس، برگزاری چنین تجمعاتی از دانش آموزان را ممنوع کنید./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet