حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 11:00:00
سرویس استان ها
فلاحی ضمن بازدید از شهرک سفال لالجین تاکید کرد:

برخی قوانین در حوزه تولید و صادرات نیازمند بازنگری و بازبینی

نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه برخی قوانین درحوزه تولیدو صادرات نیازمند بازنگری وبازبینی است،گفت:شهرک سفال لالجین یکی از فعالترین شهرک‌های کشوراست که ۳۰۰ واحد تولیدی چینی آلات بهداشتی در آن فعال است.
برخی قوانین در حوزه تولید و صادرات نیازمند بازنگری و بازبینی نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه برخی قوانین درحوزه تولیدو صادرات نیازمند بازنگری وبازبینی است،گفت:شهرک سفال لالجین یکی از فعالترین شهرک‌های کشوراست که ۳۰۰ واحد تولیدی چینی آلات بهداشتی در آن فعال است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg برخی,قوانین,در,حوزه,تولید,و,صادرات,نیازمند,بازنگری,و,بازبینی Icana

 به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، بازدید احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین و معین شهرستان بهار در مجلس شورای اسلامی، مهندس بادامی مدیرعامل شهرک های صنعتی استان، اعضای شورای سلامی شهر و هیئت مدیره شهرک از واحد های تولیدی و بررسی مشکلات شهرک سفال لالجین

نماینده معین شهرستان بهار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از دغدغه های اصلی بنده بحث اشتغال جوانان است که بنده در همین راستا از شرکت های تولیدی فعال، تعطیل و نیمه تعطیل دیدار می‌کنم تا از نزدیک با مشکلات تولید کنندگان عزیز که به راستی فرمانده هان جنگ اقتصادی هستند، آشنا شویم و بتوانیم برای رفع مشکلات این عزیزان تلاش کنیم.

 وی ادامه  داد: به همین منظور امروز جهت اطلاع از مسائل ومشکلات تولید کنندگان وهنرمندان شهر لالجین در این شهرک  حضور یافتیم وامیدواریم بتوانیم  پس از احصاء بعضی از مشکلات این شهرک بتوانیم آنها که در استان ودست مسئولین استانی است، حل کنیم  وبرخی نیز توسط مسئولین کشوری درمجلس یازدهم رسیدگی کنیم.

 فلاحی افزود: ما باید زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنیم که برخی از قوانین در بخش تولید، صادرات، سرمایه گذاری نیاز به بازنگری و بازبینی دارند که درمجلس یازدهم بایستی به این امور توجه شود.

وی  تصریح کرد: با توجه به شعار سال که به نام جهش تولید نامگذاری شده هیج واحد تولید نباید به بهانه های بدهکار بودن به بانک ها تعطیل شود بلکه آنان باید فعال باشند تا بدهی های خود را پرداخت کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین و معین شهرستان بهار با اشاره به رسالت مجلس افزود: با توجه به جایگاه مجلس بایستی راهکاری مختلفی برای رفع موانع تولید و کاهش مشکلات صادر کنندگان و تهیه مواد اولیه واحد ها تولیدی بررسی شود و این ظرفیت درمجلس یازدهم  و کمیسیون های تخصصی وجود دارد.

مدیر عامل شرکت شهرک های استان نیز افزود: شهرک سفال لالجین یکی از فعالترین شهرک های کشور است که ۳۰۰ واحد تولیدی چینی آلات بهداشتی در آن فعال است و بیش از ۴۰۰۰ نفر کارگر و کار فرما در این واحد ها مشغول به کار هستند.

وی با بیان این که فاز دوم این شهرک به مساحت ۵۷ هکتار برای احداث ۳۴۰ واحد تولیدی پیش بینی و طرح اولیه آن تهیه شده است خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیز ۹۰۰ متقاضی برای احداث واحد های تولیدی در این فاز ثبت نام کرده اند که عملیات اجرای آن در تاپایان سال شروع خواهد شد.

همچنین در این بازدید چند تن از تولید کنندگان چینی آلات بهداشتی شهرک از جمله موانع صادرات، تهیه مواد اولیه، تسهیلات، کمبود فضای فعالیت، آسفالت خیابان‌ها، افت فشار آب و برق و...بیان کردند وخواسته رفع و تسریع آنها از سوی مسئولین شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet