حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 11:14:00
سرویس استان ها
اسحاقی در سالروز درگذشت استاد شهریار، شاعر پر آوازه ایرانی تاکید کرد:

مبارزه با تهاجم فرهنگی با نگاه متعالی به شعر و ادب فارسی

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس با بیان اینکه مبارزه با تهاجم فرهنگی با نگاه متعالی "شعر و ادب فارسی امکان پذیر است، گفت: شاهنامه فردوسی را می توان یک مرجع حکمت دانست.
مبارزه با تهاجم فرهنگی با نگاه متعالی به شعر و ادب فارسی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس با بیان اینکه مبارزه با تهاجم فرهنگی با نگاه متعالی "شعر و ادب فارسی امکان پذیر است، گفت: شاهنامه فردوسی را می توان یک مرجع حکمت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106242680505.jpg مبارزه,با,تهاجم,فرهنگی,با,نگاه,متعالی,به,شعر,و,ادب,فارسی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات وزیرکوه در معیت کریمی فرماندار و ریاست  اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قاینات در مراسم شاهنامه خوانی قاین، در سالروز درگذشت استاد شهریار، شاعر پرآوازه ایرانی و روز "شعر و ادب فارسی حضور بعمل  آورند  و در خصوص  بازدید مذکور پیامی منتشرکردند. 

متن این پیام  به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

 

نخست قدردان استاد عزیز ، جناب شوشتری و میزبان محترم این جلسه، جناب صادقی هستم.

ایمان دارم نگاه متعالی و ارزشمند به شعر و ادب فارسی می تواند عامل مهمی در جهت مبارزه با تهاجم فرهنگی باشد.

استاد شهریار با هنر،روح و روان پاکش توانست نشان دهد که عشق، صفا و صداقت  می تواند انسان را به همان جایگاهی برساند که یکی از اهداف خلق انسان بوده است.

از سوی دیگر شاهنامه فردوسی را می توان یک مرجع حکمت دانست، حکمتی که نتیجه تأمل در آن،  برکات واسعه در مسیر شایسته زیستن را  خواهد داشت.

در این دورهمی افتخار داشتم از تلاش های سرکار میرزایی در جهت ترویج شایسته  فرهنگ ، ادب و شعر فارسی تشکروقدردانی داشته باشم.

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet