حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 17:10:00
سرویس استان ها
منتظری در دیدار با مدیرکل اوقاف استان گلستان تاکید کرد:

ترسیم مدل فرهنگ وقف تعریف گردد

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه ترسیم مدل فرهنگ وقف تعریف گردد، گفت: بررسی طرح جامع بقا متبرکه با رویکرد باز تعریف اماکن و همچنین نگاه اشتغال زائی در دستور کار قرار بگیرد.
ترسیم مدل فرهنگ وقف تعریف گردد نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه ترسیم مدل فرهنگ وقف تعریف گردد، گفت: بررسی طرح جامع بقا متبرکه با رویکرد باز تعریف اماکن و همچنین نگاه اشتغال زائی در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107951590598.jpg ترسیم,مدل,فرهنگ,وقف,تعریف,گردد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، غلامرضا منتظری، نماینده مردم گرگان و آق قلا با مدیرکل اوقاف استان گلستان و مدیران این مجموعه دیدار کرد، در این دیدار حجت الاسلام سلیمانی، گزارشی از عملکرد اوقات استان ارائه داد و اظهار داشت قریب ۵۶۰۰ موقوفه با کاربری‌های مختلف در سامانه ما ثبت شده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلو در مجلس شوای اسلامی با بیان اینکه از این جهت ما دارای رتبه پنجم در کشور هستیم تصریح کرد:  بر همین مبنا تهیه و بررسی طرح جامع بقا متبرکه را با رویکرد باز تعریف اماکن و همچنین  نگاه اشتغال زائی در دستور کار قرار دادیم.

 وی ادامه داد: وقف یک مدل برای خدمت صادقانه و عبور از خود گذشتن و به خود اندیشیدن  است و  به همین منظور واقفان را به جهت ترویج این سنت حسنه در فرصت های مختلف چه در صدا و سیما، مساجد و مکان های دیگر به مردم معرفی  می نماییم.

 منتظری  افزود: ترسیم مدل فرهنگ وقف تعریف گردد و در یک فراخوان عمومی تحت عنوان ایده‌های خلاق جهت ترویج فرهنگ وقف اطلاع رسانی گردد.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اظهار خرسندی از باز تعریف اماکن متبرکه در جهت فعالیت های فرهنگی و اشتغال زائی اشاره کرد هر چه زودتر این بستر آماده شود و به مردم و سرمایه گذاران جهت سرمایه‌گذاری اطلاع رسانی گردد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet