حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 11:28:00
سرویس استان ها
منتظری در بازدید از مجمع خیرین سلامت استان  گلستان تاکید کرد:

همت بلند خیرین سلامت قابل تحسین است

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با بیان اینکه همت بلند خیرین سلامت قابل تحسین است، گفت: مجمع خیرین سلامت از امکانات دولتی و ظرفیت های مردمی و خیرین استفاده کنند.
همت بلند خیرین سلامت قابل تحسین است نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با بیان اینکه همت بلند خیرین سلامت قابل تحسین است، گفت: مجمع خیرین سلامت از امکانات دولتی و ظرفیت های مردمی و خیرین استفاده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107723150370.jpg همت,بلند,خیرین,سلامت,قابل,تحسین,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس در بازدید از مرکز خدمات سلامت با اعضای مجمع خیرین سلامت استان گفتگو کرد.

در این دیدار اعضای مجمع گزارشی از عملکرد، ساخت و تجهیز مرکز و خدمت رسانی به مردم با کمترین هزینه ارائه دادند و اعلام کردند طی بازدیدی که از این مرکز از سوی مرکز بهداشت جهانی انجام شد این مرکز به عنوان پایلوت در جهت انجام آزمایش کرونا مورد تائید قرار گرفت.

در ادامه نماینده گرگان و آق قلا با بیان اینکه در این مدت کوتاه از حضورمان در مجلس شورای اسلامی بیشترین نشست های ما در حوزه سلامت و درمان بود و با پیگیری‌های فراوان مصوبات خوبی برای بهداشت و درمان استان گلستان به ارمغان داشت از جمله بیمارستان جنرال و کودکان طالقانی و آل جلیل آق قلا.

وی از تلاش مجمع خیرین سلامت بخاطر رشد و توسعه مکان های بهداشتی و درمانی تشکر کرد و از مجمع درخواست کرد برنامه خود را در افق ۱۴۰۴ تهیه نمایند و بر اساس این سند از امکانات دولتی و ظرفیت های مردمی و خیرین استفاده گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet