خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/07/06 15:43:00
سرویس سیاسی
علیرضا بیگی:

همگرایی کشورهای اسلامی، مطلوب‌ترین راهکار برای خروج بیگانگان از منطقه است

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معتقد است که دست دشمنان منطقه‌ای با همدلی و همگرایی کشورهای منطقه قطع خواهد شد.
همگرایی کشورهای اسلامی، مطلوب‌ترین راهکار برای خروج بیگانگان از منطقه است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معتقد است که دست دشمنان منطقه‌ای با همدلی و همگرایی کشورهای منطقه قطع خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106856695842.jpg همگرایی,کشورهای,اسلامی،,مطلوب‌ترین,راهکار,برای,خروج,بیگانگان,از,منطقه,است Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه همدلی کشورهای منطقه چه تاثیری می‌تواند بر خروج دشمنان از منطقه داشته باشد، گفت: قطعا همدلی که باعث شود ما در منطقه یک ساز و کار خاصی را داشته باشیم تا مشکلات منطقه‌ای برطرف شود، بسیار خوشایند بوده زیرا این مسئله باعث می شود تا دست دشمنان از منطقه قطع شود.

وی در ادامه افزود: بخش قابل توجهی از این موضوع برمی‌گردد به کشورهای قدرتمند منطقه که می‌توانند این مسئله را حل کنند؛ متاسفانه سناریویی را آمریکا طراحی کرده اند تا اینکه کشورهای قدرتمند منطقه در حالت فرسایشی قرار گیرند و همین مسئله باعث شده تا امنیت در منطقه برقرار شود.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: کشورهای منطقه باید متوجه شده باشند که غربی‌ها به فکر ایجاد امنیت یا بهتر کردن وضعیت آنها نیستند، بلکه هدف مهم آنها چپاول و غارت ثروت کشورهای منطقه است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به خوی استکباری و چپاولگری غربی‌ها اشاره و اظهار کرد: آمریکایی‌ها به بهانه ایجاد امنیت وارد عراق شده‌اند، اما همگان مشاهده کردند که نه تنها امنیتی برای مردم این کشور بوجود نیاوردند، بلکه گروه‌های تکفیری به شکلی قارچ‌گونه در این کشور پرورش یافتند و موجبات ناامنی را برایشان فراهم کردند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در ادامه افزود: در تحولات اخیر لبنان نیز مداخلات آشکار فرانسه را مشاهده کردیم که این اقدامات از خوی استکباری و امپریالیستی آنها نشات گرفته؛ چرا که فرانسوی‌ها دلشان به حال مردم لبنان و یا دیگر کشورها نمی‌سوزد، بلکه به دنبال چپاول ثروت منطقه هستند؛ بنابراین بهترین راهکار برای مبارزه با دشمنان منطقه و خروجشان از این کشورها همدلی و همگرایی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet