خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 20:11:36
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد مطرح کرد:

بهره گیری از درس‌های دفاع مقدس راهکاری برای غلبه برجنگ اقتصادی دشمنان است

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:هفته دفاع مقدس  فرصت مناسبی برای بازخوانی جنگ برای نسل جوان و بهره گیری از درس‌ها و عبرت‌های آن دوران برای عبور از شرایط دشوار کنونی و غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان است.
بهره گیری از درس‌های دفاع مقدس راهکاری برای غلبه برجنگ اقتصادی دشمنان است رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:هفته دفاع مقدس  فرصت مناسبی برای بازخوانی جنگ برای نسل جوان و بهره گیری از درس‌ها و عبرت‌های آن دوران برای عبور از شرایط دشوار کنونی و غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107368437532.jpg بهره,گیری,از,درس‌های,دفاع,مقدس,راهکاری,برای,غلبه,برجنگ,اقتصادی,دشمنان,است Icana

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس گفت:۳۱ شهریور سال ۵۹ حدود یک سال و نیم پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛نظام اسلامی و کشور عزیزمان مورد هجوم ناجوانمردانه نظام سلطه و استکبار جهانی از طریق رژیم و دشمن بعثی تا بن‌دندان مسلح قرار گرفت.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دفاع مقدس ۲۳۰ هزار شهید تقدیم انقلاب، اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی شد که هرکدام از ارزش ها دفاع کردند، تاکید کرد:دشمن تصور می کرد به دلیل برخورداری از حمایت‌ها و پشتیبانی‌ قدرت‌های جهان و همچنین دولت‌های مرتجع عرب در منطقه، به سرعت فاتح جنگ شده و به تمامی اهداف خود خواهد رسید.

وی با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب درباره  نقش‌آفرینی مردم و گروههای مختلف در پشت جبهه،مطرح کرد: مقاومت مردم در شهرهایی که آماج حملات موشکی رژیم بعث بودند،کمک های مالی مردمی، آذوقه‌رسانی به جبهه‌ها،بدرقه و تشییع باشکوه شهیدان، اسکان جنگزدگان در شهرها... و نمونه‌هایی از این نقش‌آفرینی‌ها هستند.

بیشتر بخوانید:

ساداتی نژاد افزود:امروز یادآور شکستن اُبهت شرق و غرب توسط رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس را برای نسل جوان باید به درستی تبیین کنیم تا در جامعه ارزش های انقلابی و اسلامی حفظ شود، تاکید کرد: عملیات خیبر حماسه ای بود که نبوغ و ابتکار رزمندگان این مرزوبوم را به اثبات رساند و زمینه مساعدی برای پیشبرد سیاست‌های مسوولان فراهم کرد تا بدین گونه ایران به نقطه‌ای از عظمت و اقتدار برسد که با باز دارندگی دفاعی خود، عاملی برای هراس دشمنان ملت شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: امروز دشمنان با محوریت آمریکای تروریست با نقض فاحش قطعنامه‌ها و حقوق بین‌الملل و تمرکز بر تحریم‌های ظالمانه،جنگ اقتصادی و عملیات روانی گسترده در تلاش برای ایجاد تفرقه و ناامیدی ملت ایران از آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

 عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان تاکید کرد: هفته دفاع مقدس  فرصت مناسبی است برای بازخوانی قصه جنگ برای نسل جوان و بهره گیری از درس‌ها و عبرت‌های آن دوران برای عبور از شرایط دشوار کنونی و غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان است. 

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید براینکه رفع مشکلات ایثارگران و جانبازان از حالت شعارزدگی خارج و نواقص و مشکلات مربوط به ایثارگران رفع شود ،تصریح کرد: باید با فرهنگسازی جایگاه جانبازان و ایثارگران در جامعه شناخته شود تا ضمن رعایت جایگاه یادگاران دفاع مقدس، امرار معاش و استفاده از مزایای شهروندی نیز برای آنها آسان تر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet