حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 16:53:25
سرویس اجتماعی
مرحبا خبر داد:

تلاش بنیاد شهید برای بهبود نحوه ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران

سخنگوی فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی، از برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بهبود نحوه ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان خبر داد.
تلاش بنیاد شهید برای بهبود نحوه ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران سخنگوی فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی، از برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بهبود نحوه ارائه خدمات به خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101816438309.jpg تلاش,بنیاد,شهید,برای,بهبود,نحوه,ارائه,خدمات,به,خانواده‌های,شهدا,و,ایثارگران Icana

غلامرضا مرحبا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات نشست امروز (یکشنبه30شهریورماه) فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: در این نشست نمایندگانی که فرزند شهید هستند، حضور داشتند و به ضرورت توجه به مواردی همچون توجه به رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعامل این نهاد با سایر دستگاه‌ها به دلیل اهمیت حفظ کرامت خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و نوع مخاطبانی که دارد، تاکید کردند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رسیدگی به وضعیت ایثارگران معسر، تامین هزینه درمان این قشر، حمایت بیمه‌ای از همسران و والدین شهدا، ضرورت تهیه مقدمات اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان که هنوز شغلی ندارند نیز از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز پیرامون تلاشی که در این دوره از مدیریت این نهاد برای رفع مشکلات موجود در آن صورت گرفته است، همچنین تامین کسری بودجه و برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات بهتر این بنیاد به خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان توضیحاتی را ارائه داد.

سخنگوی فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در نهایت قرار بر این شد که این نشست‌ها به صورت مستمر برگزار شود تا بتوان مشکلات خانواده‌های شهدا، جامعه ایثارگران، جانبازان و آزادگان را مورد بررسی قرار داده و برای رفع آنها برنامه‌ریزی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet