حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 15:44:00
سرویس استان ها
گودرزی در دیدار با معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکید کرد:

تامین کادر متخصص دغدغه اساسی دورود و ازنا در حوزه بهداشت و درمان

نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه استان لرستان اعم از کادر متخصص، تجهیزات و سرانه درمان دارای عقب افتادگی های زیادی است، گفت: تامین پزشکان متخصص در اولویت برنامه های وزارت بهداشت و درمان قرار بگیرد.
تامین کادر متخصص دغدغه اساسی دورود و ازنا در حوزه بهداشت و درمان نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه استان لرستان اعم از کادر متخصص، تجهیزات و سرانه درمان دارای عقب افتادگی های زیادی است، گفت: تامین پزشکان متخصص در اولویت برنامه های وزارت بهداشت و درمان قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108181928549.jpg تامین,کادر,متخصص,دغدغه,اساسی,دورود,و,ازنا,در,حوزه,بهداشت,و,درمان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نماینده مردم شریف ازنا و دورود در دیدار با معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با ارائه فهرست نیازمندی های دو شهرستان گفت: استان لرستان و شهرستان های دورود و ازنا در بخش های درمان اعم از کادر متخصص و تجهیزات و سرانه درمان دارای عقب افتادگی های زیادی هستند.

گودرزی ضمن تشکر از تامین پزشکان متخصص برای دو شهرستان خواستار تأمین تجهیزات پزشکی مورد نیاز شهرستان‌های دورود و ازنا شد.

در این دیدار جان بابایی، معاون درمان وزیر با اشاره به دیدار اخیر خود از بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود و تایید عقب افتادگی های چند ساله منطقه یادآور شد: در معاونت درمان برای جبران این عقب افتادگی ها تلاش خواهد کرد، وی با نظر به این کمبودها دستور تامین نیازهای ذیل الذکر در بخش های تجهیزات و نیروی انسانی را صادر کرد:

- تأمین نیروی انسانی بخش ICU بیمارستان امام علی (ع) ازنا

- تأمین دستگاه سی آرم بیمارستان امام علی (ع) ازنا

- تأمین تجهیزات کلینیک ویژه (تازه تأسیس) دورود

- تأمین دستگاه‌های سی تی اسکن و ام آر آی دولتی بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود

- تأمین دستگاه آنژیوگرافی قلب بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود (هزینه آن توسط انجمن خیرین سلامت شهرستان تأمین شده است.)

- تأمین تجهیزات مورد درخواست بیمارستان‌های امام علی (ع) ازنا و شهدای هفتم تیر دورود

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet