حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 17:07:40
سرویس اقتصادی
حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

تصویب کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی/نحوه واگذاری پروژه‌های نیمه تمام مشخص می‌شود

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز، کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب رسید.
تصویب کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی/نحوه واگذاری پروژه‌های نیمه تمام مشخص می‌شود سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز، کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg تصویب,کلیات,لایحه,مشارکت,عمومی-خصوصی/نحوه,واگذاری,پروژه‌های,نیمه,تمام,مشخص,می‌شود Icana

البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 30 شهریورماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، لایحه مشارکت عمومی-خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سید البرز حسینی

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لایحه مذکور در حدود  نشستهای متعدد کمیسیون عمران مجلس دهم و طی 10 ماه مورد بررسی قرار گرفته بود اما تعیین تکلیف نشد، حال اعضای این کمیسیون در مجلس یازدهم این مسئله را در دستور کار قرار داده اند تا نحوه واگذاری پروژه های نیمه تمام با مشارکت بخش خصوصی مشخص شود.

حسینی گفت: در نشست امروز، کلیات لایحه مشارکت عمومی-خصوصی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب رسید؛ حال در این نشست مقرر شد که با توجه به برخی ابهامات مطروحه از سوی نمایندگان، لایحه مذکور به کمیته تخصصی ارجاع شود تا گزارش این کمیته در صحن کمیسیون بررسی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet