حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 17:18:00
سرویس استان ها
قادری عنوان کرد؛

سهم شیراز در تولیدات صنعتی - معدنی مطلوب نیست/ لزوم اتصال خط ریلی شیراز - اصفهان به یکی از بنادر کشور

نماینده مردم شیراز در  مجلس گفت: علیرغم اینکه توانمندی های استان در استفاده از ظرفیت های معدنی بالاست ولی سهم مان در تولیدات صنعتی منتهی به بخش معدن در وضعیت مطلوبی نیست.
سهم شیراز در تولیدات صنعتی - معدنی مطلوب نیست/ لزوم اتصال خط ریلی شیراز - اصفهان به یکی از بنادر کشور نماینده مردم شیراز در  مجلس گفت: علیرغم اینکه توانمندی های استان در استفاده از ظرفیت های معدنی بالاست ولی سهم مان در تولیدات صنعتی منتهی به بخش معدن در وضعیت مطلوبی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105218029038.jpg سهم,شیراز,در,تولیدات,صنعتی,-,معدنی,مطلوب,نیست/,لزوم,اتصال,خط,ریلی,شیراز,-,اصفهان,به,یکی,از,بنادر,کشور Icana

جعفر قادری؛ نماینده مردم شیراز در  مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه خطوط ریلی از مبدا شیراز به بندرعباس، شیراز، اهواز، گلگهر، بوشهر، عسلویه باید تکمیل شود افزود: بانک ها و به ویژه دولت باید کمک کند تا با ارائه تسهیلاتی ساخت این خطوط ریلی تکمیل و به سرانجام برسد.

وی به لزوم اتصال خط ریلی شیراز - اصفهان به یکی از بنادر کشور اشاره کرد و افزود: برای اجرای طرح های اقتصادی و عمرانی به منابع آبی نیازمندیم، با تعریف برخی از طرح های انتقال آب، تاکید داریم که باید از ظرفیت بخش های دولتی و خصوصی نیز استفاده کنیم.

قادری بیان کرد: علیرغم اینکه توانمندی های استان در استفاده از ظرفیت های معدنی بالاست ولی سهم مان در تولیدات صنعتی منتهی به بخش معدن در وضعیت مطلوبی نیست.

وی عنوان کرد: در بخش کشاورزی نیز ظرفیت های خوبی داریم ولی متاسفانه نتوانستیم با بهره گیری بیشتر، سهمی در تکمیل زنجیره صنایع غذایی داشته باشیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تولید دارو و تجهیزات پزشکی از دیگر ظرفیت های موجود در شیراز است که با حمایت و همراهی بیشتر دولت و بخش خصوصی می تواند جایگاه خود به عنوان قطب پزشکی را حفظ کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet