خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1399/07/08 07:54:00
سرویس سیاسی
قادری با انتقاد از رویه حقوق بشری آمریکا و اروپا:

حقوق بشر؛ ابزاری برای اعمال فشار علیه مخالفان غرب

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: آزادی بیان در نزد غربی‌ها معنای خاص خود را دارد و به همان شکلی که باب میل خودشان باشد آن را تعریف می‌کنند.
حقوق بشر؛ ابزاری برای اعمال فشار علیه مخالفان غرب نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: آزادی بیان در نزد غربی‌ها معنای خاص خود را دارد و به همان شکلی که باب میل خودشان باشد آن را تعریف می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105218029038.jpg حقوق,بشر؛,ابزاری,برای,اعمال,فشار,علیه,مخالفان,غرب Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات متناقض غربی‌ها در رابطه با حقوق بشر اشاره کرد و گفت: غربی‌ها همیشه برخوردهای دوگانه‌ای با مسائل گوناگون داشتند و از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای فشار علیه مخالفان خود استفاده می‌کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: متاسفانه غربی‌ها برخوردهای شدیدی با افراد معترض  به سیاست‌های حاکم برکشورهای خود دارند، اما اگر همین اتفاقات در کشورهای دیگر شکل بگیرد آن را نقض حقوق بشر می‌دانند؛ بنابراین می توان گفت کشورهای غربی فقط داعیه‌دار مسائل حقوق بشری هستند و هیچ اعتقادی به رعایت حقوق افراد ندارند.

وی به سیاست‌های دوگانه غرب در قبال مسائل گوناگون اشاره و تاکید کرد: اگر شخصی اظهار نظری در رابطه با ادیان غربی‌ها داشته باشد به شدت با آن برخورد می‌شود، اما خودشان به سهولت علیه ادیان دیگر هتاکی می‌کنند و هیچ ابایی هم ندارند و این شاخصه‌های دوگانه از مسائلی بوده که گریبان‌گیر غرب شده و هیچ توجیهی هم برای آن ندارند و همین مسئله نیز باعث رسوایی این کشورها شده است.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: وجود چنین موضوعاتی در غرب باعث خواهد شد که در میان مدت و بلند مدت پایه‌های دموکراسی در غرب متزلزل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet