حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 17:31:11
سرویس سیاسی
ذوالنوری با اشاره به نشست کمیسیون امنیت ملی با نمایندگان فلسطین:

جمهوری اسلامی ایران و مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند/ پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور نمایندگان حماس و جهاد اسلامی فلسطین در کمیسیون، گفت: جمهوری اسلامی ایران و مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند لذا این شرایط بحرانی گذراست و پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است.
جمهوری اسلامی ایران و مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند/ پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور نمایندگان حماس و جهاد اسلامی فلسطین در کمیسیون، گفت: جمهوری اسلامی ایران و مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند لذا این شرایط بحرانی گذراست و پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101476574547.jpg جمهوری,اسلامی,ایران,و,مقاومت,از,یکدیگر,تفکیک,ناپذیرند/,پیروزی,و,ماندگاری,از,مقاومت,و,اسلام,است Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نشست امروز یکشنبه 30 شهریور ماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با نمایندگان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» و جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، گفت: با توجه به خیانت سران کشورهای امارات متحده عربی و بحرین، آرمان‌های قدس شریف و ملت مقاوم فلسطین در جلسه امروز با حضور مسئولان ذی ربط بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه مطالب مرتبط با این حوزه مرور و مشکلات جهان اسلام و منطقه مقاومت بررسی شد. همچنین بر پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران از جبهه مقاومت، جهاد اسلامی حماس، حزب‌الله و امل تاکید شد.

ذوالنوری با اشاره به گزارش‌هایی که نمایندگان حماس و جنبش جهاد به کمیسیون ارایه دادند، گفت: در نهایت تاکید شد جمهوری اسلامی ایران و جنبش مقاومت از یکدیگر تفکیک ناپذیرند و تلاش‌هایی که آمریکا در آستانه انتخابات با استفاده ابزاری از سران کشورهای عرب می‌کند، گذرا است و پیروزی و ماندگاری از مقاومت و اسلام است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این تلاش‌ها نمی‌تواند رژیم لرزان و روبه زوال صهیونیستی را از سقوط حتمی نجات دهد و برای آن موثر واقع شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet