حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 19:32:00
سرویس سیاسی
رضایی:

غربگرایان داخلی به دنبال برآورده کردن مطالبات غربی‌ها هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه انعقاد برجام محصول تفکر لیبرالیسم بوده، گفت: متاسفانه جریان سیاسی که تفکرات غربی دارند کشور را به سمتی بردند تا برجام منعقد شود و حاصل این معاهده هم فشار سنیگن اقتصادی به مردم است.
غربگرایان داخلی به دنبال برآورده کردن مطالبات غربی‌ها هستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه انعقاد برجام محصول تفکر لیبرالیسم بوده، گفت: متاسفانه جریان سیاسی که تفکرات غربی دارند کشور را به سمتی بردند تا برجام منعقد شود و حاصل این معاهده هم فشار سنیگن اقتصادی به مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104935019229.jpg غربگرایان,داخلی,به,دنبال,برآورده,کردن,مطالبات,غربی‌ها,هستند Icana

ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه وضعیت فعلی اقتصاد کشور محصول جریان غربگرا در کشور بوده، گفت: جریان سیاسی در کشور وجود دارد که بسیار مفلوک هستند و فکر می‌کنند با توجه و نگاه به غرب مشکلات اقتصادی کشور حل خواهند شد و البته به آنها نشان داده شد که اینچنین نخواهد بود.

 وی در ادامه افزود: این تفکر از همان ابتدای انقلاب تا به الان وجود داشته داشته و دائم به دنبال این هستند که مطالبات و خواسته‌های غربی‌ها را برآورده کنند و می‌گویند هر آنچه را که آنها خواستند باید اجرایی کرد تا شاید گره‌ای از مشکلات باز شد.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه برجام محصول تفکر لیبرال بوده، تاکید کرد: جریان غربگرا با همین تفکر قرارداد برجام را منعقد کردند و متاسفانه در شبی که برجام امضا شد یک عده دلار و عده‌ای نیز هزار تومانی در دست گرفتند و شروع به شادی و خوشحالی کردند و متصور شدند که تمام مشکلات با برجام حل خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان در ادامه افزود: اما الان زمان مناسبی برای قضاوت عملکرد این جریان بوده تا مشخص شود که برجام فقط باعث امتیازگیری غرب از ما شد و هیچگونه خیری برای ملت ایران در بر نداشت.

رضایی تصریح کرد: برجام باعث شد که تورم، گرانی، رکود و افزایش سرسام آور قیمت‌ها در بارز کشور حاکم شود و شکل‌گیری این موضوع محصول تفکر غربگراهاست./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet