انتخابات ریاست جمهوری
1399/06/30 20:43:07
سرویس سیاسی
عمویی در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم‌صهیونیستی از سوی ملت‌های منطقه قابل پذیرش نیست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی از سوی ملت‌های منطقه قابل پذیرش نیست و آورده‌ای به‌جز نفرت برای حاکمان این دولت‌ها ندارد.
عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم‌صهیونیستی از سوی ملت‌های منطقه قابل پذیرش نیست سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی از سوی ملت‌های منطقه قابل پذیرش نیست و آورده‌ای به‌جز نفرت برای حاکمان این دولت‌ها ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg عادی‌سازی,روابط,امارات,و,بحرین,با,رژیم‌صهیونیستی,از,سوی,ملت‌های,منطقه,قابل,پذیرش,نیست Icana

ابوالفضل عمویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عضر امروز (یکشنبه 30 شهریورماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: این جلسه با موضوع بررسی عادی سازیس روابط رژیم صهیونیستی با دولت‌های امارات و بحرین با حضور نمایندگانی از جریان های مقاومت برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خالد قدومی نماینده جنبش حماس در تهران، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین، صلاح فحص نماینده جنیش اسلامی امل از لبنان و سیدعبدالله صفی‌الدین نماینده حزب الله لبنان در تهران در جمع اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شرکت کردند.

وی افزود: میهمانان جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تحلیل خود را نسبت به تغییرات رخ داده در کشورهای حاشیه خلیج فارس و همینطور فشار آمریکایی‌ها برای عادی‌سازی روابط این کشورها با رژیم صهیونیستی ارائه کردند.

عمویی ادامه داد: در این جلسه نمایندگان گروه های مقاومت، ضمن تقبیح روند عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، تاکید کردند که در بین ملت‌های منطقه حرکت رخ داده از سوی دولت‌های امارات و بحرین پذیرفته شده نیست و به‌جز نفرت، آورده‌ای برای حاکمان این دولت‌ها ندارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: از سوی دیگر نمایندگان گروه‌های مقاومت تاکید کردند که عموما این تلاش مبتنی بر نیازهای نتانیاهو و ترامپ برای مصرف داخلی و موضوع انتخابات بوده و از این جهت متاسفانه دولت‌های امارات و بحرین وارد مسیر غلطی شده‌اند.

وی با بیان اینکه در این جلسه راهکار حل موضوع فلسطین، مقاومت و وحدت جریان‌های مقاومت اعلام شد، افزود: نمایندگان گروه‌های مقاومت حاضر در جلسه بر ضرورت وحدت بین نیروهای مقاومت و همکاری آن‌ها تاکید کردند و دستاوردهای همکاری و وحدت را معرفی کردند.

عمویی گفت: در این جلسه نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز ضمن اعلام حمایت و همبستگی خود با مردم فلسطین و تاکید بر پیگیریِ با اولویت موضوع فلسطین و آرمان آزادسازی قدس شریف، بر حمایت مجلس شورای اسلامی از جریان‌های مقاومت تاکید کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش دوم جلسه امروز، بندهای دیگری از طرح تاسیس سازمان پدافند غیرعامل مورد بحث و تبادل نظر نمایندگان قرار گرفت و بررسی بندهای دیگری از این طرح در دستورکار آتی کمیسیون قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet