شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/07/11 18:13:00
سرویس سیاسی
یزدیخواه مطرح کرد

عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی لکه ننگی در کارنامه حکام بحرین و امارات

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت:اقدام امارات و بحرین در عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی مورد نکوهش مردم این کشورها خواهد بود.
عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی لکه ننگی در کارنامه حکام بحرین و امارات نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت:اقدام امارات و بحرین در عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی مورد نکوهش مردم این کشورها خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107758104453.jpg عادی‌سازی,روابط,با,رژیم,صهیونیستی,لکه,ننگی,در,کارنامه,حکام,بحرین,و,امارات Icana

سید علی یزدیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عادی سازی کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: عادی سازی روابط برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی جنبه انتخاباتی برای ترامپ دارد تا از این ابزار بتواند بهره لازم را ببرد و به نتیجه مطلوبی در انتخابات ریاست‌جمهوری دست پیدا کند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: آشکارسازی روابط این کشورها هیچ اهمیتی برای  جمهوری اسلامی ندارد و تاثیری هم در معادلات منطقه‌ای و سیاسی ندارند؛ ضمن اینکه امارات و بحرین در سال‌های گذشته با رژیم صهیونیستی مشغول به همکاری بودند، اما در حال حاضر این مسئله را عادی جلوه داده اند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اقدام بحرین و امارات لکه ننگی برای حکام نابخرد این کشورها خواهد بود؛ ضمن اینکه مردم این کشورها مخالف این اقدام هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دلیل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بدون‌شک تبعات سنگینی در انتظار حکام امارات و بحرین خواهد بود، چرا که دست به اقدام ناشایستی زده اند.

یزدیخواه تصریح کرد: کشورهای عربی که اقدام به آشکارسازی روابط با رژیم صهیونیستی کرده اند تصور می کنندکه اگر این کار را انجام دهند می‌توانند در معادلات منطقه‌ای و جهانی نقش ایفا کنند، اما باید متوجه باشند که آمریکا می‌خواهد از این طریق به منافع خود دست پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet