حلول ماه ربیع الاول
1399/06/30 18:43:36
سرویس اقتصادی
سعیدی در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی:

سیاست‌های تشویقی و حمایتی صادرات زعفران اجرا نشده است

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: سیاست‌های تشویقی و حمایتی صادرات زعفران به درستی در کشور اجرا نشده است.
سیاست‌های تشویقی و حمایتی صادرات زعفران اجرا نشده است سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: سیاست‌های تشویقی و حمایتی صادرات زعفران به درستی در کشور اجرا نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg سیاست‌های,تشویقی,و,حمایتی,صادرات,زعفران,اجرا,نشده,است Icana

معین الدین سعیدی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز( یکشنه 30 شهریورماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: دستور کار نشست دوم امروز کمیسیون کشاورزی در خصوص بررسی مشکلات خرید وصادرات زعفران با حضور مسئولین ذی‌ربط بود.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علی رغم تولید بیش از 90 درصد زعفران دنیا در ایران کشور اسپانیا بیش از 90درصد از بازار این محصول را در اختیار دارد، ادامه داد: کشور ایران در زمینه مارکتینگ و رفع معضلات زعفران درست عمل نکرده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سیاست‌های تشویقی و حمایتی صادرات زعفران اجرا نشده است، عنوان کرد: بررسی و تعیین میزان سهم هر دستگاه در خصوص رفع مشکلات تولید و صادرات زعفران به جلسات آینده موکول شد تا به صورت فنی و کارشناسی مشخص شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet