حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 11:04:37
سرویس فرهنگی

بررسی اثرات ویروس کرونا بر صنعت توریست در نخستین نشست فراکسیون گردشگری

اعضای فراکسیون گردشگری مجلس، در نخستین نشست خود مسئله اثرات ویروس کرونا بر این صنعت را بررسی و مصوب کردند که نشست بعدی کمیسیون با حضور مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شود.
بررسی اثرات ویروس کرونا بر صنعت توریست در نخستین نشست فراکسیون گردشگری اعضای فراکسیون گردشگری مجلس، در نخستین نشست خود مسئله اثرات ویروس کرونا بر این صنعت را بررسی و مصوب کردند که نشست بعدی کمیسیون با حضور مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/80340.jpg بررسی,اثرات,ویروس,کرونا,بر,صنعت,توریست,در,نخستین,نشست,فراکسیون,گردشگری Icana

به گزارش خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت،جلسه هیئت رئیسه فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و زیارتی  عصر روز گذشته (یکشنبه 30 شهریورماه) به ریاست محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان تشکیل شد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

این جلسه که در خصوص موضوعاتی از جمله اهداف، راهبردها و برنامه‌های ۴ ساله فراکسیون و تعیین کارگروه‌های مختلف  همچنین زمانبندی منظم و تشکیل جلسات مسئولان مرتبط با این حوزه، فعالان و تشکل‌های صنفی جهت تقویت و گسترش این صنعت تاثیرگذار در اقتصاد ملی و رفع مشکلات آن بحث و بررسی شد.

در ادامه جلسه نیز در خصوص اثرات ویروس کرونا و معضلات و مشکلاتی که برای صنعت گردشگری و مشاغل مرتبط با آن ایجاد کرد ه نیز صحبت  شد.

در پایان نیز مصوب شد جلسه بعدی فراکسیون با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تشکیل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet