حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 11:07:53
سرویس اجتماعی
در نشست نماینده سبزوار با معاون وزیر اقتصاد و رئیس مرکز ملی بهبود کسب و کار کشور مقرر شد

گسترش درگاه مجوزهای کشور در همه کسب و کارها و وزارت‌خانه‌ها

در نشست نماینده مردم سبزوار با معاون وزیر اقتصاد و رئیس مرکز ملی بهبود کسب و کار مقرر شد وزارت اقتصاد درگاه مجوزهای کشور را در همه کسب وکارها و وزارتخانه‌ها گسترش دهد.
گسترش درگاه مجوزهای کشور در همه کسب و کارها و وزارت‌خانه‌ها در نشست نماینده مردم سبزوار با معاون وزیر اقتصاد و رئیس مرکز ملی بهبود کسب و کار مقرر شد وزارت اقتصاد درگاه مجوزهای کشور را در همه کسب وکارها و وزارتخانه‌ها گسترش دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg گسترش,درگاه,مجوزهای,کشور,در,همه,کسب,و,کارها,و,وزارت‌خانه‌ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ نشست علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد با محمدعلی دهقان دهنوی معاون وزیر اقتصاد و علی فیروزی رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب و کار برگزار شد.

برگزاری این نشست پیرو طرح سؤال عنابستانی از وزیر امور اقتصاد و دارایی در مورد محیط کسب و کار و موانعی که در مسیر اخذ مجوزهای آن وجود دارد انجام شد.

در این نشست گزارش مبسوطی از راه اندازی درگاه ملی مجوزهای کشور که دارای 4 سامانه سام، نما، دادور و یاور است ارائه و مقرر شد اقدامات عاجلی برای عملیاتی شدن درگاه  و بسط آن در همه کسب و کارها و وزارتخانه‌ها انجام شود.

هر چند پیشخوان مذکور می تواند زمینه مناسبی برای تسهیل اخذ مجوزها و بهبود محیط کسب و کار باشد اما متاسفانه به دلیل عدم هماهنگی و همکاری مسئولان مربوطه تا کنون به درستی عملیاتی نشده و ابتر مانده است.

همچنین مقرر شد در مرحله بعد وزارت اقتصاد مجوزهای صادره در کشور را دسته بندی کرده و به نحوی طراحی صورت گیرد که دسته ای از مجوزهایی امکان حذف آنها وجود دارد احصاء و اقدامات لازم در خصوص حذف نظام صدور مجوزات صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet