حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 11:47:00
سرویس استان ها
گلرو تاکید کرد؛

آب شرب؛ اصلی ترین دغدغه مردم منطقه/ تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت ماست

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس یازدهم گفت: اصلی ترین دغدغه در مورد راه و شهرسازی، ناتمام ماندن پروژه های راه، که مهم ترین آن جاده فیروزکوه به سمنان معروف به جاده مرگ است علیرغم گذشت ۱۰ سال از آغاز پروژه به سرانجام نرسیده است.
آب شرب؛ اصلی ترین دغدغه مردم منطقه/ تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت ماست نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس یازدهم گفت: اصلی ترین دغدغه در مورد راه و شهرسازی، ناتمام ماندن پروژه های راه، که مهم ترین آن جاده فیروزکوه به سمنان معروف به جاده مرگ است علیرغم گذشت 10 سال از آغاز پروژه به سرانجام نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009104243371253.jpg آب,شرب؛,اصلی,ترین,دغدغه,مردم,منطقه/,تکمیل,پروژه,های,نیمه,تمام,اولویت,ماست Icana

عباس گلرو؛ نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس یازدهم  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در شهرستان ما مهم ترین موضوع، آب شرب است افزود: منابع آبی در حوزه انتخابیه ما ضعیف است به همین دلیل سعی داریم  پروژه های متعددی مثل سد فینسک را در جهت رفع این مشکل  جدی پیگیری کنیم.

وی عنوان کرد: اصلی ترین دغدغه در مورد راه و شهرسازی، ناتمام ماندن پروژه های راه، که مهم ترین آن جاده فیروزکوه به سمنان معروف به جاده مرگ است، این جاده بسیار خطرناک بوده و علیرغم گذشت 10 سال از آغاز پروژه، به اتمام نرسیده و باید با همت وزارت راه و شهرسازی به تکمیل شود زیرا که جان شهروندانی که از این مسیر تردد می‌کنند در خطر است.

تعطیلی واحدهای تولیدی به دلیل مسائل مالی

وی ادامه داد: بحث اشتغال یکی دیگر از مسائل موجود در حوزه انتخابیه بنده است، شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی بیشماری در این شهر وجود داشت که متاسفانه به دلیل مسائل مالی به تعطیلی کشانده شدند، سعی ما در احیای مجدد این واحدهای تولیدی است که در این راستا با بانک ها وارد مذاکره شدیم تا با استفاده از تسهیلات بانکی مجدداً این چرخه تولیدی را زنده کنیم، چنانچه این واحدهای تولیدی احیا شوند قطعاً نرخ بیکاری در شهر و حوزه انتخابیه ما کاهش خواهد یافت.

گلرو خاطر نشان کرد: در شرایط سخت تحریمی لازمه تسهیل در راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی، همکاری بانک هاست که در صورت ارایه تسهیلات به سرمایه گزاران برای تسویه بدهی بانکی بی شک در جهش تولید تاثیر مثبتی خواهد داشت.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مباحث استارتاپی، شرکت های دانش بنیان، شتاب دهنده ها، فناوری های نوین که سکوی جهش اقتصادی و توسعه ای در آینده خواهند بود به عنوان یکی دیگر از موارد مورد توجه ما در حوزه انتخابیه برای بهره گیری بیشتر از دانش نخبگان در دستور کار قرار گرفته است.

تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت ماست

گلرو با تاکید بر اینکه اولویت اصلی ما اتمام پروژه های ناتمام است افزود: برخی از پروژه های بیمارستانی، راه و جاده، پروژه های شهری باید تا پایان دولت یازدهم به سرانجام برسند تا از اتلاف سرمایه جلوگیری شود.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet