حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 11:28:00
سرویس استان ها
نیک بین؛

روند آزادراه سازی در کاشمر بسیار کند است

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه کاشمر چهارمین شهر زیارتی کشور است ولی متاسفانه همچنان با مشکل جاده های مواصلاتی به این شهر روبرو هستیم.
روند آزادراه سازی در کاشمر بسیار کند است نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه کاشمر چهارمین شهر زیارتی کشور است ولی متاسفانه همچنان با مشکل جاده های مواصلاتی به این شهر روبرو هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105117776919.jpg روند,آزادراه,سازی,در,کاشمر,بسیار,کند,است Icana

جواد نیک بین در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، با توجه بر اینکه روند آزادراه سازی در کاشمر بسیار کند است گفت: با توجه به اینکه کاشمر چهارمین شهر زیارتی کشور است ولی متاسفانه همچنان با مشکل جاده های مواصلاتی به این شهر روبرو هستیم، شرایط جاده های منتهی به این شهر به قدری نامناسب بوده که به جاده های مرگ معروف شده است و تاکنون بیش از 400 نفر از هموطنان مان را در این جاده ها در پی تصادفات از دست داده ایم.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی افزود: مهمترین دغدغه مردم حوزه انتخابیه ما، خرید تضمینی کشمش، زعفران و پسته است، با توجه به اینکه این منطقه قطب تولید کشمش کشور است ولی متاسفانه هزینه کشت و فروش یک کیلو کشمش با هم برابر است، یکی دیگر از مشکلات ما در خصوص آب کشاورزی است که با پیگیری‌های لازم سعی در رفع آن داریم.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet