حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 14:54:09
سرویس استان ها
ایزدخواه خبر داد

بازدید نماینده تهران از محله طرشت جهت پیگیری مطالبات مردمی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، از بازدید جمعه این هفته خود از ناحیه ۵ منطقه ۲ پایتخت جهت بررسی مشکلات و مطالبات مردم این محله خبر داد.
بازدید نماینده تهران از محله طرشت جهت پیگیری مطالبات مردمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، از بازدید جمعه این هفته خود از ناحیه 5 منطقه 2 پایتخت جهت بررسی مشکلات و مطالبات مردم این محله خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101575081028.jpg بازدید,نماینده,تهران,از,محله,طرشت,جهت,پیگیری,مطالبات,مردمی Icana

روح‌الله ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات بازدید هفتگی خود از محله‌های تهران جهت بررسی مطالبات مردمی، گفت: از روز اول شروع فعالیت خود در سمت نماینده مردم جهت سرکشی به محله‌های شهر تهران برنامه‌ریزی کردم که در این بازدیدها به مسجد هر محله مراجعه کرده و از طریق نیروهای فعال در آن اعم از امام جماعت، اعضای شورایاری، معتمدین مردم و نیروهای بسیج گزارشی از مشکلات مردم منطقه مربوطه ارائه شده و در نشستی مورد آسیب‌شناسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما مجموعه مسائل منطقی و قانونی مردم هر منطقه که با محوریت بدنه اجتماعی فعال آن محدوده ارائه شده است را جهت پیگیری به مسئولان مربوطه انتقال می‌دهیم.

بازدید از 6 محله تهران توسط نماینده تهران

وی تصریح کرد: ما تاکنون به 6 محله تهران سرکشی کرده‌ و مشکلات مردم این مناطق را از طریق مسئولان امر پیگیری کرده‌ایم و معتقدیم این روش مناسبی است که با کمک مردم برای رفع مشکلاتشان اقدام کنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، با اشاره به مشکلاتی که تاکنون از سوی مردم محله‌های تهران مطرح شده است، تاکید کرد: در یکی از محله‌های تهران کارخانه فرسوده‌ای وجود داشت که باعث انتشار آلودگی و بروز مشکلاتی برای مردم شده بود، همچنین در یکی از محله‌ها شهرکی فاقد سند مالکیت وجود داشت که تلاش‌های ساکنانش برای دریافت این سند بدون نتیجه مانده بود تاجاییکه از پیگیری مستاصل شده بودند، از سوی دیگر تعدادی از محله‌ها خواستار ایجاد مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی بودند که این موارد را به مسئولان شهرداری اطلاع دادیم و آنها در حال بررسی این مطالبات هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، در بیان برنامه این هفته خود برای سرکشی به محله‌های پایتخت، یادآور شد: جمعه این هفته به ناحیه 5 منطقه 2 تهران(طرشت) سرکشی خواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet