خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 13:58:21
سرویس اقتصادی
زارع نشست کمیسیون ویژه جهش تولید را تشریح کرد

بررسی ماموریت‌های معاونت علمی رییس جمهور در راستای ارتقای اقتصاد دانش بنیان

سخنگوی کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس از بررسی ماموریت‌های اصلی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور در راستای ارتقای زیست بوم نوآوری و اقتصاد دانش بنیان در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی ماموریت‌های معاونت علمی رییس جمهور در راستای ارتقای اقتصاد دانش بنیان سخنگوی کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس از بررسی ماموریت‌های اصلی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور در راستای ارتقای زیست بوم نوآوری و اقتصاد دانش بنیان در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009108876725095.jpg بررسی,ماموریت‌های,معاونت,علمی,رییس,جمهور,در,راستای,ارتقای,اقتصاد,دانش,بنیان Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 31 شهریورماه) کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی، گفت: دستور کار امروز کمیسیون بررسی ماموریت‌های اصلی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور در راستای ارتقای زیست بوم نوآوری و اقتصاد دانش بنیان کشور با حضور سورنا ستاری معاون رییس جمهور بود.

نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس این گزارش هدف‌گذاری‌ شرکت‌های دانش‌بنیان مشخص شد از سوی دیگر لیستی از کالاهایی که توسط این شرکت‌ها تولید می‌شود که پیش از این وارد کشور می‌شد، نیز در نشست امروز ارائه شد.

طرح جهش تولید دانش‌بنیان موانع پیش روی این شرکت‌ها را رفع می‌کند

سخنگوی کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به زعم مسئولان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور طرح جهش تولید دانش‌بنیان می‌تواند موانع پیش روی این شرکت‌ها را رفع کند، اضافه کرد: براساس گزارش ارائه شده تکنولوژی در کشور مسئول واحدی ندارد و مدیریت جزیره‌ای موجب ایجاد مشکلات بسیار شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet