حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 16:29:00
سرویس سیاسی
آزادیخواه با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

اساسی‌ترین مرجعی که می‌تواند به مقابله با تحریف‌ها بپردازد «بسیج مردمی» است

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: قطعا حضور مردم در عرصه‌های گوناگون باعث پیشبرد اهداف انقلاب خواهد شد و این را هم در سال‌های جنگ تحمیلی تجربه کرده ایم پس باید ظرفیت بسیج مردمی را برای مقابله با تحریف‌ها فعال کنیم.
اساسی‌ترین مرجعی که می‌تواند به مقابله با تحریف‌ها بپردازد «بسیج مردمی» است نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: قطعا حضور مردم در عرصه‌های گوناگون باعث پیشبرد اهداف انقلاب خواهد شد و این را هم در سال‌های جنگ تحمیلی تجربه کرده ایم پس باید ظرفیت بسیج مردمی را برای مقابله با تحریف‌ها فعال کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109124719986.jpg اساسی‌ترین,مرجعی,که,می‌تواند,به,مقابله,با,تحریف‌ها,بپردازد,«بسیج,مردمی»,است Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره هفته دفاع مقدس مبنی بر اینکه«امروز با نگاه درست می‌توانیم از مدل بسیج مردمی استفاده کنیم» اشاره کرد و گفت: بدون شک بسیج مردمی یک ظرفیت برای پیشرفت‌های انقلاب بوده زیرا کشور با وجود چنین ظرفیتی به دستاوردهای مهمی در عرصه‌های گوناگون دست پیدا کرده است و  البته هنوز هم این پتانسیل وجود دارد، اما باید برای بهتر به جریان انداختن آن تمام توان خود را به کار بگیریم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: تنها ظرفیتی که برای کشورمان  ماندگار مانده و هیچ‌گاه دچار تغییر نشده همین ظرفیت بسیج مردمی بوده؛ چرا که در عرصه‌های گوناگون انقلاب مردم حضور به موقع داشتند و همه این‌ها از تبلور حضور بسیج مردمی نشات گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: امروز کشورمان در شرایط ویژه‌ای نظیر تحریم‌های ظالمانه آمریکا و فشارهای اقتصادی قرار دارد، اما با همین حال نیز می‌توانیم از ظرفیت بسیج مردمی برای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان، مطلوب‌ترین استفاده را داشته باشیم.

نماینده مردم ملایر اظهار کرد: تنها مرجعی که می‌تواند به مقابله با تحریف‌های سیاسی و اقتصادی کمک کند بسیج مردمی است؛ بنابراین  جریان نخبگانی باید بسیج عمومی را فعال و راه‌اندازی کنند تا بتوانند آن جریان‌سازی لازم را همچون گذشته در جامعه داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet