حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 15:30:58
سرویس اقتصادی
عباسی مطرح کرد

ارتباط مستقیم معیشت مردم با حکمرانی نفت و گاز در اقتصاد کشور

رئیس کمیسیون انرژی مجلس، بر استفاده بهینه از نفت و گاز به منظور ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد.
ارتباط مستقیم معیشت مردم با حکمرانی نفت و گاز در اقتصاد کشور رئیس کمیسیون انرژی مجلس، بر استفاده بهینه از نفت و گاز به منظور ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009100522068664.jpg ارتباط,مستقیم,معیشت,مردم,با,حکمرانی,نفت,و,گاز,در,اقتصاد,کشور Icana

فریدون عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کمیسیون انرژی مجلس، به موضوع حکمرانی نفت و گاز به‌عنوان یک پیشران اصلی در کشور به صورت ویژه و همه‌جانبه می‌پردازد، گفت: از آنجا که نفت و گاز پیشران اقتصاد کشور هستند کمیسیون انرژی مجلس یازدهم نسبت بر استفاده بهینه از این منابع طبیعی تاکید دارد.

نماینده مردم کازون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس مجلس نیز امروز در نهمین جلسه شورای هماهنگی هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس از کمیسیون انرژی و مرکز پژوهش‌های مجلس خواست که به موضوع حکمرانی نفت و گاز به‌عنوان یک پیشران اصلی در اقتصاد کشور به‌صورت ویژه و همه‌جانبه ورود کند.

حکمرانی نفت و گاز و تاثیر آن بر زندگی اقتصادی مردم/استفاده بهینه از نفت و گاز به منظور ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی

وی با بیان اینکه در این جلسه نسبت به حکمرانی نفت و گاز و تاثیر آن بر زندگی اقتصادی مردم تاکید شد، اضافه کرد: اگرچه تاکنون بودجه سالیانه و مسائلی همچون ایجاد اشتغال و گسترش صنعت بر مبنای استفاده از نفت و گاز بوده اما اکنون بر استفاده بهینه به منظور ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی مردم تاکید شده است.   

به گفته رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی حکمرانی نفت و گاز در اقتصاد کشور، به معنای ارتباط مستقیم اشتغال و معیشت مردم با رونق اقتصادی در حوزه نفت و گاز به‌عنوان سرمایه ملی است./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet