حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 17:05:00
سرویس سیاسی
حسینی:

تفکر انقلابی به دنبال استفاده از توان و ظرفیت داخلی است

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: بدون شک تفکر انقلابی باعث می‌شود که بسیاری از مشکلات کشور حل شوند و البته همین تفکر نیز امید را در میان مردم زنده نگه خواهد داشت.
تفکر انقلابی به دنبال استفاده از توان و ظرفیت داخلی است نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: بدون شک تفکر انقلابی باعث می‌شود که بسیاری از مشکلات کشور حل شوند و البته همین تفکر نیز امید را در میان مردم زنده نگه خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107432840724.jpg تفکر,انقلابی,به,دنبال,استفاده,از,توان,و,ظرفیت,داخلی,است Icana

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آثار مثبت اجرائی شدن تفکرات انقلابی، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند علاج مشکلات کشور  تشکیل دولت جوان و انقلابی است چرا که از روحیه جهادی و ریسک پذیری بالایی برخورددار هستند.

نماینده مردم اهواز، کارون و باوی در مجلس در ادامه افزود: متاسفانه برخی از دولتمردان فعلی از روحیه جهادی برخوردار نیستند و همین امر باعث شده که مملکت دچار مشکلاتی شود؛ مسئولان باید نشاط، شادابی  و انگیزه لازم را برای انجام کار و فعالیت داشته باشند، اما الان این مسئله معنا و مفهوم خاصی ندارد.

وی تاکید کرد: دولت جوان انقلابی امید را برای مردم زنده نگه می‌دارد و از ظرفیت‌های عظیمی که در کشور وجود دارد به نحوی مطلوب برای برطرف کردن مشکلات بهره خواهند برد؛ فلذا جوانان بسیاری در کشور داریم که از توانمندی‌های بسیاری برخوردارند  و می توانند در ساختار اجرایی کشور تحول ایجاد کنند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: دولتمردان همه نگاه خود را به غرب معطوف کردند تا شاید از این طریق بتوانند کاری برای مردم انجام دهند، اما تفکر انقلابی اینچنین نیست و فقط به دنبال استفاده از توان و ظرفیت داخلی است تا از این راه مشکلات کشور حل شوند.

حسینی تصریح کرد: در زمان دفاع مقدس جوان‌هایی به مبارزه با دشمن پرداختند که از روحیه جهادی و تفکر انقلابی برخوردار بودند و در این عرصه به موفقیت رساندند البته پس از آن نیز پشرفت‌هایی در صنعت موشکی و هسته‌ای داشتیم که همه این‌ها با وجود تفکرات انقلابی اتفاق افتادند، اما آنهایی که غربگرا هستند با اینگونه مسائل بیگانگی دارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet