حلول ماه ربیع الاول
1399/07/01 09:51:00
سرویس استان ها
نخعی خبر داد:

کمبود پزشک متخصص در نهبندان و سربیشه

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در دیدار با معاون وزیر بهداشت از کمبود پزشک متخصص در حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد.
کمبود پزشک متخصص در نهبندان و سربیشه نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در دیدار با معاون وزیر بهداشت از کمبود پزشک متخصص در حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106837258618.jpg کمبود,پزشک,متخصص,در,نهبندان,و,سربیشه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با دکتر جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص پیگیری مشکلات حوزه بهداشت و درمان حوزه انتخابیه خود دیدار وگفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن بازدید از بیمارستان شهید دکتر احمد آتشدست نهبندان گفت: در این بازدید در خصوص وضعیت بهداشتی و درمانی نهبندان که باعث گلایه مندی مردم شده  صحبت شد و لازم است وزارت بهداشت اقدامات مناسب را در این خصوص انجام دهد.

وی ادامه داد: وضعیت پزشکان متخصص در شهرستان‌های حوزه انتخابیه فوق‌العاده مشکل دارد و هر چه زمان میگذرد مردم دل نگران تر می‌شوند؛ بنابراین باید وزارت بهداشت این شرایط را بهبود بخشد.

معاون وزیر در این بازدید گفت: اولویت وزارت بهداشت تکمیل طرح های نیمه تمام بیمارستان نهبندان خواهد بود.

جان بابایی در خصوص تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، پزشکان متخصص، تامین تجهیزات موردنیاز بیمارستان‌های نهبندان و سربیشه ادامه داد:  ارتقای بیمارستان نهبندان از ۳۲ به ۹۶ تختخوابی، احداث کلینیک ویژه و مرکز درمان بیماری‌های خاص و ... گرفته شد و با جدیت برای تحقق آن پیگیری خواهم کرد همچنینی ساختمان نیمه کاره‌ی اورژانس بیمارستان نهبندان هم ظرف کمتر از یک سال آینده تکمیل می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet