حلول ماه ربیع الاول
1399/07/01 09:58:00
سرویس استان ها
حسین زهی خواستار شد:

مدارس خشتی و گلی در خاش نیازمند رسیدگی ویژه آموزش و پرورش است

نماینده مردم خاش در مجلس با اشاره به وضعیت فضای آموزشی در حوزه انتخابیه خود، بر لزوم رسیدگی ویژه آموزش و پرورش بر مدارس خشتی و گلی درخاش تاکید کرد.
مدارس خشتی و گلی در خاش نیازمند رسیدگی ویژه آموزش و پرورش است نماینده مردم خاش در مجلس با اشاره به وضعیت فضای آموزشی در حوزه انتخابیه خود، بر لزوم رسیدگی ویژه آموزش و پرورش بر مدارس خشتی و گلی درخاش تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109463409149.jpg مدارس,خشتی,و,گلی,در,خاش,نیازمند,رسیدگی,ویژه,آموزش,و,پرورش,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با مهراله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در خصوص مشکلات فضای آموزشی حوزه انتخابیه خود دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار در خصوص پایین بودن میزان شاخص های بهره مندی از فضای آموزشی افزود: با توجه به نیاز شهرستان های خاش، میرجاوه ،تفتان و بخش های کورین و نصرت آباد به ایجاد فضای آموزشی مناسب و تجهیز مدارس این مناطق ، لازم است سازمان نو سازی مدارس برای بهبودی شرایط، اقدامات لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: همچنین در این نشست در خصوص جایگزینی مدارس خشتی و گلی با فضای آموزشی مناسب، توسعه و تجهیز مدارس حوزه ی انتخابیه خاش و ایجاد هنرستان های دخترانه و پسرانه در شهرستان خاش بحث و تبادل نظر گردید.

گفتنی است؛ در این دیدار فرماندار شهرستان تفتان و مشاور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور نیز حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet