حلول ماه ربیع الاول
1399/07/03 10:03:00
سرویس سیاسی
عنابستانی:

برخی جریانات سیاسی هیچ اعتقادی به ظرفیت‌های داخلی ندارند

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: متاسفانه برخی از جریانات در داخل کشور هیچ اعتقادی به ظرفیت‌های داخلی ندارند و همیشه چشمشان برای حل مشکلات به بیگانگان معطوف است.
برخی جریانات سیاسی هیچ اعتقادی به ظرفیت‌های داخلی ندارند نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: متاسفانه برخی از جریانات در داخل کشور هیچ اعتقادی به ظرفیت‌های داخلی ندارند و همیشه چشمشان برای حل مشکلات به بیگانگان معطوف است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg برخی,جریانات,سیاسی,هیچ,اعتقادی,به,ظرفیت‌های,داخلی,ندارند Icana

علی‌اصغر عنابستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه وادادگی در برابر غرب سبب بروز مشکلات برای کشور شده است، گفت: وادادگی ویژه‌ای در بخشی از ساختارهای کشور از گذشته تا به الان وجود داشته که این‌ها متصور می‌شوند تمام آرزوهایشان در غرب و ارتباط با غربی‌ها محقق خواهد شد.

وی در ادامه افزود: متاسفانه با همین نگاه هم ظرفیت‌های داخلی را نادیده گرفتند و هم اینکه توجهی به دیگر کشورها برای مراودات تجاری نداشتند و به امید برجام غربی‌ها بسیاری از کشورها را از خودمان دور کردیم و این مسئله باعث متضرر شدن اقتصادمان شد.

این نماینده مردم در مجلس با تاکید بر اینکه برخی‌ها در داخل شعار ما نمی‌توانیم را سر می دهند اشاره و اظهار کرد: یک فکری هم در کشور وجود دارد که می‌گوید ایرانی نمی‌تواند و همین مسئله از سال‌های گذشته تا به الان در بدنه اجرایی ما وجود دارد و این‌ها متصور می‌شوند که با نگاه به داخل کارها پیش نمی‌روند و باید برای حل مشکلات به غرب تکیه کرد.

نماینده مردم سبزوار در ادامه افزود: ما اگر از ظرفیت‌های داخلی استفاده نکنیم؛ قطعا کشور به خوبی اداره نخواهد شد؛ لذا برای اینکه معظلات و مشکلات برطرف شوند باید به توانمندی‌های داخلی تکیه کنیم و اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری هم همین است.

عنابستانی عنوان کرد: قطعا؛ ما باید از درون اقتصادمان را شکوفا کنیم و در کنار این مسئله نیز نگاه به ظرفیت‌های بیرونی و مبادلات با دنیا را در نظر داشته باشیم که این مهم نیز با تغییر دیدگاه و فکر صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet