حلول ماه ربیع الاول
1399/07/02 17:02:25
سرویس سیاسی
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

جمهوری اسلامی با قدرت موشکی به توطئه‌‌های دشمنان پاسخ قاطعانه خواهد داد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر هر دشمنی بخواهد فکر نابخردانه‌ای در سر خود بپروارند قطعا جمهوری اسلامی با توان دفاعی و نظامی خود آنها را سرکوب خواهد کرد.
جمهوری اسلامی با قدرت موشکی به توطئه‌‌های دشمنان پاسخ قاطعانه خواهد داد نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر هر دشمنی بخواهد فکر نابخردانه‌ای در سر خود بپروارند قطعا جمهوری اسلامی با توان دفاعی و نظامی خود آنها را سرکوب خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105526113651.jpg جمهوری,اسلامی,با,قدرت,موشکی,به,توطئه‌‌های,دشمنان,پاسخ,قاطعانه,خواهد,داد Icana

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به توان دفاعی و نظامی کشورمان اشاره کرد و گفت: یکی از مولفه‌های تولید قدرت افزایش توان نظامی، اقتصادی، دیپلماسی و سیاسی بوده و از مهم‌ترین این‌ها نیز توان نظامی است.

وی در ادامه افزود: برخی از کشورهای فرامنطقه‌ای همچون آمریکا و دیگر کشورهای غربی که در خلیج فارس اقدامات مداخله جویانه انجام می‌دهند و یا اینکه همپیمان برخی از کشورها در منطقه می‌شوند از قدرت دفاعی ما حساب خاصی می برند؛ بنابراین در این زمینه توان نظامی جمهوری اسلامی بازدارنده است و هرگونه تهدیدی بخواهند انجام دهند؛ قطعا پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: همگان مشاهده کردند که پس از ترور سردار سلیمانی جمهوری اسلامی با توان موشکی خود یک پاسخ قاطعانه‌ای به آمریکا داد پس  یکی از عواملی که باعث شده آمریکایی‌ها از تهدیدات نظامی علیه کشورمان خودداری کنند همین محاسبات قدرت دفاعی و موشکی ما بوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: قاعدتا افزایش توان موشکی به نفع منافع ملی بوده و یکی از مولفه‌های تولید قدرت در جهت بازدارندگی است  و البته در جایی هم اعتماد به نفس ملت، دولت و حاکمیت با همین توان نظامی ایجاد می‌شود؛ بنابراین اگر کوتاه نمی‌آییم در مقابل تهدیدات دشمنان به سبب اینکه به توان موشکی و نظامی خود ایمان داریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet