هدر اصلی
1399/07/01 17:28:00
سرویس استان ها
عسگری عنوان کرد:

روند تکمیل پروژه های ورزشی البرز رضایت بخش نیست

نماینده مردم کرج در مجلس در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از روند تکمیل پروژه های ورزشی این استان انتقاد کرد.
روند تکمیل پروژه های ورزشی البرز رضایت بخش نیست نماینده مردم کرج در مجلس در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از روند تکمیل پروژه های ورزشی این استان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107860668199.jpg روند,تکمیل,پروژه,های,ورزشی,البرز,رضایت,بخش,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد  و عضو مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل جدید ورزش و امور جوانان استان البرز دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در دیدار با مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان البرز گفت: روند کند تکمیل ورزشگاه ۶هزار نفری کرج نیازمند به رسیدگی جدی است و بسیاری از پروژه‌ها همانند خانه جوانان کرج و فردیس یا تعطیل شده و یا به کندی پیش می روند که این موضوع اصلا رضایت‌بخش نیست.

وی تقویت نقش مردم، جوانان و ورزشکاران را در اداره امور و برپایی نشست‌های تخصصی با هیئت‌های ورزشی و بررسی دقیق مسائل آنان را راه حل بهبود این حوزه خواند و همچنین به ضرورت توسعه ورزش همگانی در کنار توسعه ورزش قهرمانی اشاره و بیان کرد: اتخاذ تدابیر و سیاست هایی همچون مشارکت دادن بخش خصوصی و همکاری با صنایع بزرگ استان در راستای جذب درآمد از موضوعاتی است که اداره کل ورزش و جوانان استان می‌تواند در زمره‌ی فعالیت‌های خود قرار دهد.

عسگری برنامه ریزی و ارائه راهبردهای علمی وعملی متناسب با واقعیت های ورزش را لازمه‌ی رسیدن به جایگاه واقعی ورزش در این استان ارزیابی و اضافه کرد: ورزشکاران و قهرمانان به نامی دراستان البرز حضور دارند که بخشی از آنها عضو تیم‌های ملی یا دارای مدال های کشوری و برون مرزی هستند؛ اما برنامه‌ریزی مناسبی برای حفظ و استفاده از ظرفیت آنها صورت نگرفته است.

وی با تأکید بر اینکه کیفیت و اثربخشی نباید فدای کارهای ویترینی و آمارسازی شود، گفت: برگزاری و میزبانی از مسابقات بین المللی و کشوری، منوط به داشتن نتیجه و خروجی مثبت و مناسب برای ورزش استان است.

ماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با تأکید بر ضرورت استفاده کامل از ظرفیت‌ها و منابع انسانی سالم و کارآمد در داخل استان، ارتقاء نقش هیئتهای ورزشی و حمایت هوشمندانه و عادلانه از آنها، توجه به مناطق کم برخوردار و افزایش سرانه ورزشی استان را از مهمترین نکاتی دانست که باید در اولویت کاری اداره کل ورزش و جوانان قرار بگیرد
./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet