خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/01 17:47:36
سرویس فرهنگی
حاجی میرزایی در جمع خبرنگاران:

سند تحول بنیادین را با همه توان، اجرایی خواهیم کرد

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نشست امروز در کمیسیون آموزش، گفت: همه آموزش و پرورش یعنی سند تحول، لذا همه تلاش ما معطوف به آن است که این سند را اجرایی کنیم.
سند تحول بنیادین را با همه توان، اجرایی خواهیم کرد وزیر آموزش و پرورش با اشاره به نشست امروز در کمیسیون آموزش، گفت: همه آموزش و پرورش یعنی سند تحول، لذا همه تلاش ما معطوف به آن است که این سند را اجرایی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100761768205.jpg سند,تحول,بنیادین,را,با,همه,توان،,اجرایی,خواهیم,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش امروز (سه‌شنبه یکم مهر) پس از حضور در کمیسیون آموزش مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت موضوع سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، آن را مهم‌ترین مأموریت آموزش و پرورش دانست.

وی افزود: ما نمی‌توانیم سند تحول آموزش و پرورش را یک اولویت بدانیم در کنار سایر اولویت‌ها؛ همه آموزش و پرورش یعنی سند تحول، لذا تلاش ما معطوف به آن است که سند تحول را هرچه سریع‌تر  و با همه توان اجرایی کنیم.

حاجی‌میرزایی ادامه داد: امروز در کمیسیون آموزش مجلس، گزارشی از اقدامات صورت گرفته از بدو ابلاغ سند تحول در دوره‌های وزرای مختلف به نمایندگان ارائه شد.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: اعضای کمیسیون آموزش مجلس نقطه‌نظراتی درباره سند تحول آموزش و پرورش داشته و نظرات‌شان را اعلام کردند که ادامه مباحث در جلسات بعد پیگیری خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet