حلول ماه ربیع الاول
1399/07/05 08:12:38
سرویس اجتماعی
شیخی به اشاره به بازدید نمایندگان از مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره)

حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دغدغه اصلی جانبازان است

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را از عمده نگرانی های جانبازان دانست و گفت: انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، فرهنگ مقاومت و  ایثار به نسل آینده برای کشور مفید، اثرگذار و وحدت آفرین است.
حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دغدغه اصلی جانبازان است نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را از عمده نگرانی های جانبازان دانست و گفت: انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، فرهنگ مقاومت و  ایثار به نسل آینده برای کشور مفید، اثرگذار و وحدت آفرین است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102843499270.jpg حفظ,ارزش‌ها,و,آرمان‌های,انقلاب,دغدغه,اصلی,جانبازان,است Icana

زهرا شیخی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بازدید نمایندگان از مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: به همراه امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس و محمدرضا دشتی اردکانی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی (ره) دیدار و گفت و گو کردیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ضمن پاسداشت مقام شامخ جانبازان و ارج نهادن به ایثار و جانفشانی هایی که در طول سالیان دفاع مقدس متحمل شدند، خاطرنشان کرد: در این دیدار صمیمانه، پای درد و دل جانبازان نشستیم و آنها به بیان مشکلاتشان پرداختند که از این جمله مشکلات می‌توان به مسائل جانبازان و ایثارگران در حوزه بیمه و دریافت خدمات درمانی اشاره کرد و همچنین در خصوص مسائل و معضلات کلانی که مردم در جامعه با آن مواجه هستند نیز موضوعاتی مطرح کردند.

بازدید قاضی زاده هاشمی از آسایشگاه جانبازان ثارالله

نماینده مردم اصفهان در مجلس، حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را از عمده نگرانیهای جانبازان دانست و ادامه داد: جانبازان در این دیدار بر صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی، دفاع از منافع ملی و لزوم توجه مسئولان به حقوق مردم و همچنین امید مردم به مجلس انقلابی یازدهم تاکید کردند. همچنین گلایه داشتند که در طول سال‌های حضورشان در مرکز توانبخشی امام خمینی (ره)، مسئولان بسیاری برای ملاقات با آنها به این مرکز آمدند اما متاسفانه هیچ بازدیدی تاکنون از سوی نمایندگان مجلس صورت نگرفته بود.

بازدید قاضی زاده هاشمی از آسایشگاه جانبازان ثارالله

شیخی با اشاره به تصور نادرست مردم از اینکه جانبازان و رزمندگان در رفاه کامل قرار دارند، بیان کرد: هنگام بازدید حضوری از این مراکز متوجه می‌شویم که جانبازان هشت سال دفاع مقدس با چه مشکلات و رنج‌های عمیقی دست و پنجه نرم می‌کنند.

بازدید قاضی زاده هاشمی از آسایشگاه جانبازان ثارالله

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: در شرایط کنونی انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، فرهنگ مقاومت و  ایثار به نسل آینده از طریق انتشار آثار آنها و معرفی سبک زندگی شهدا و جانبازان می‌تواند برای کشور مفید، اثرگذار و وحدت آفرین باشد. از این رو نباید بگذاریم جانبازان که میراث فرهنگ دفاع مقدس هستند به راحتی فراموش شوند./
پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet