حلول ماه ربیع الاول
1399/07/01 19:11:13
سرویس اقتصادی
نظری‌خانقاه در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی؛

سوالات گمرکی نمایندگان با حضور دژپسند بررسی شد/بررسی تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی با حضور روسای بانک ها

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی گفت: سوالات تعدادی از نمایندگان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی بررسی شد.
سوالات گمرکی نمایندگان با حضور دژپسند بررسی شد/بررسی تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی با حضور روسای بانک ها عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی گفت: سوالات تعدادی از نمایندگان با حضور وزیر اقتصاد و دارایی بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100187324276.jpg سوالات,گمرکی,نمایندگان,با,حضور,دژپسند,بررسی,شد/بررسی,تحقیق,و,تفحص,از,بانک‌های,خصوصی,با,حضور,روسای,بانک,ها Icana

سیدغنی نظری خانقاه عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح جلسه امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی برای پاسخگویی به سوال چهار نفر از نمایندگان در نشست امروز حضور یافت.

وی ادامه داد: سوال اول درباره لزوم تقویت گمرک چابهار و تجهیز امکانات آن بود که مقرر شد، من بعد از دو هفته طی جلسه‌ای با رئیس کل گمرک و رئیس مناطق آزاد تجاری میزان اجرای تعهدات نسبت به اجرای این موضوع را بررسی کنم که در صورت عدم اجرا سوال به صحن علنی ارسال خواهد شد.

نظری خانقاه تصریح کرد: دلخوش نماینده صومعه سرا هم سوالی درباره مدیریت گمرکات مربوط به استان گیلان داشت که مقرر شد؛ وزیر اقتصاد این موضوع را بررسی و نتیجه را به کمیسیون اقتصادی ارائه کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو هم سوالی درباره گمرکات استان آذربایجان و بی توجهی به تجهیز و نیرو این مراکز بود که مقرر شد، این موضوع هم طی یک ماه بررسی شود و در صورت عدم اجرا این سوال هم به صحن ارسال می‌شود.

وی تاکید کرد: مختار نماینده آبادان درباره بی توجهی به گمرکات کل کشور سوال داشت که قرار شد؛ طی بیست روز مشکلات مطروحه را بررسی کند. دژپسند هم درباره سوالات، پاسخ‌های مبسوطی ارائه کرد.

نظری خانقاه بیان کرد: موضوع بعدی جلسه طرح تحقیق و تفحیص از بانک های خصوصی بود که بعد از بررسی با حضور روسای برخی بانک‌ها مقرر شد؛ طی مدت دو هفته مسایل را بررسی کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: همچنین مقرر شد؛ هفته بعد جلسه‌ای با حضور روسای بانک‌های خصوصی برگزار شود و پاسخ‌های آنها درباره موارد 11 گانه این تحقیق و تفحص را پاسخ دهند، در صورت ارائه پاسخ‌های قانع کننده از انجام تحقیق و تفحص صرف نظر می‌شود و در غیر اینصورت این کار انجام خواهد شد./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet