حلول ماه ربیع الاول
1399/07/02 09:35:15
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان؛

سازمان برنامه موظف به تخصیص اعتبار برای خرید محصولات کشاورزی در بودجه سالانه شد

با موافقت نمایندگان، سازمان برنامه و بودجه موظف شد تا اعتبارات پیش بینی شده مربوط به خرید تضمینی محصولات کشاورزی را در بودجه سالانه قید کند.
سازمان برنامه موظف به تخصیص اعتبار برای خرید محصولات کشاورزی در بودجه سالانه شد با موافقت نمایندگان، سازمان برنامه و بودجه موظف شد تا اعتبارات پیش بینی شده مربوط به خرید تضمینی محصولات کشاورزی را در بودجه سالانه قید کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202001102474240159.jpg سازمان,برنامه,موظف,به,تخصیص,اعتبار,برای,خرید,محصولات,کشاورزی,در,بودجه,سالانه,شد Icana

به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 2 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به طرح دو فوریتی اصلاح تبصره یک و دو ماده واحده قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی، ماده 3 این طرح را با 177 رأی موافق، 3 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از 218 نماینده حاضر در صحن تصویب کردند.

به موجب این ماده قانون به شرح زیر اصلاح می شود:

تبصره 4: به منظور جلوگیری از هرگونه معامله سلف و پرداخت به موقع قیمت تضمینی محصولات کشاورزان، سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است اعتبارات پیش بینی شده مربوط به خرید تضمینی محصولات کشاورزی را در قالب بودجه سالانه برای خرید محصولات مذکور 100 درصد تخصیص دهد.

همچنین در ادامه جلسه نمایندگان ماده 4 این طرح را با 174 رأی موافق و 5 رأی مخالف از مجموع 220 نماینده حاضر در جلسه تصویب کردند.

به موجب این ماده، تبصره 6 ماده واحده قانون حذف می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet