حلول ماه ربیع الاول
1399/07/02 13:41:53
سرویس صحن
نظری در تذکر شفاهی:

در حد یک دهیار امکانات در اختیارمان قرار دهید

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس درباره حواشی ایجاد شده در خصوص در اختیار قرار دادن خودرو به نمایندگان گفت: با آبروی مجلس بازی نکنید و در حد یک دهیار امکانات در اختیارمان قرار دهید.
در حد یک دهیار امکانات در اختیارمان قرار دهید نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس درباره حواشی ایجاد شده در خصوص در اختیار قرار دادن خودرو به نمایندگان گفت: با آبروی مجلس بازی نکنید و در حد یک دهیار امکانات در اختیارمان قرار دهید. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101207229695.jpg در,حد,یک,دهیار,امکانات,در,اختیارمان,قرار,دهید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید غنی نظری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 2 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان فرمودند ما از خود دفاع می‌کنیم چون زنده و پویا هستیم.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان اجرایی مجلس گفت: نمایندگان بر اساس ماده 71 قانون خدمات کشوری معادل وزرا هستند؛ آش نخورده و دهان سوخته. ما ماشین و امکانات به اندازه استاندار، فرماندار و بخشدار نمی‌خواهیم، ما را در اندازه یک دهیار در نظر بگیرید.

وی با بیان اینکه با آبروی مجلس بازی نکنید، شعری از حافظ قرائت کرد «واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند/ چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند.»

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: ما فقط امکانات اولیه برای رسیدگی به امورات مردم را می‌خواهیم و نه خودروی دنا می‌خواهیم و نه پرشیا؛ بلکه می‌خواهیم آبروی ما حفظ شود و بتوانیم نوکری مردم را بکنیم.

نظری خطاب به رئیس جمهور نیز تذکر داد که سرمایه مردم در بورس پودر شده است و ادامه داد: خانواده‌ها به توصیه شما کد بورسی گرفته و وارد بازار سرمایه شدند اما امروز سرمایه آنها خرد شده است، 3 ماه است که تذکر داده‌ایم که به دنبال ساماندهی بازار بورس باشید اما هیچ توجهی به این موضوع نشده است.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: با گذشت 6 ماه از سال هنوز تونل خلخال به اسالم افتتاح نشده و آسفالت شهرستان‌های خلخال و کوثر وضعیت نامطلوبی دارد.

نظری خطاب به وزیر نیرو عنوان کرد: آبرسانی در روستاها مورد غفلت واقع شده و روستاهای خلخال و کوثر در بی‌آبی گرفتار شده‌اند، همچنین شبکه آبرسانی روستایی پوسیده و بسیاری از روستاها آب ندارند. من خجالت می‌کشم که یک مادر شهید برای تهیه آب باید 500 متر را طی کند تا به آب برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet