خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/07/02 12:49:11
سرویس صحن
رئیس کمیته آموزش و پرورش:

رئیس جمهور کی می خواهد به تراژدی کم توجهی به آموزش و پرورش پایان دهد

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور کی می خواهد به تراژدی کم توجهی به آموزش و پرورش و مطالبات معلمان در این کشور پایان دهد.
رئیس جمهور کی می خواهد به تراژدی کم توجهی به آموزش و پرورش پایان دهد رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور کی می خواهد به تراژدی کم توجهی به آموزش و پرورش و مطالبات معلمان در این کشور پایان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102305053377.jpg رئیس,جمهور,کی,می,خواهد,به,تراژدی,کم,توجهی,به,آموزش,و,پرورش,پایان,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  مهدی اسماعیلی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 19 شهریور) مجلس شورای اسلامی،  طی تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: مشکلات معلمان در جهت ارتقای شأن آنها، نظام رتبه بندی همسان سازی حقوق، مشکلات معیشتی، استخدام معلمان حق التدریس سالهاست به حال خود رها شده و جز وعده هیچ چیزی در عمل دیده نشده است.

وی در تذکر دیگری به رئیس جمهور گفت: تورم، اشتغال و بیکاری نتیجه رهاشدگی سیاست های اقتصادی در دولت است و به نظر می رسد اردوگاه اقتصادی دولت هیچ برنامه ای برای آن ندارد و چرا برای دردهای مردم هیچ فکری نمی شود و مشکلات اقتصادی کمر مردم را شکسته است.  

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تذکر پایانی خود با اشاره به مشکلات مردم حوزه انتخابیه گفت: مشکلات مردم زلزله زده منطقه کندوان همچنان پابرجاست و با توجه به سرمای زودرس منطقه لازم است هر چه سریعتر اقدامات لازم برای ساماندهی به این مشکلات توسط استانداری صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet